Saksica

luka1404

Member
odluka je pala na saxa. Imam u dvorištu audia a4 karavan, i mazdu 626, Trebao nam je treći auto pa sam se odlučio za dotičnog. Auto je održavan, ima klimu koja radi, centralno zaključavanje, el. podizače stakala, alu felge, mislim da je to to :D
1.1 motor 205tkm, kupio ga s praktički novim gumama, kod bivšeg vlasnika promjenjeni diskovi i pločice, ulje, filteri...
Uglavnom, auto jako lijepo ide, sačuvan je, s njim bi se trebalo prelaziti dnevno max 10km, tako da će za to biti super.
od nedostataka...
kako je auto s 3 vrata, na prednjim sicevima ne funkcionira mehanizam vraćanja siceva prema naprjed. povuče se ručica i sjedalo se preklopi prema naprjed ali ne i da cijelo sjedalo ode naprjed. Na vozačevom sjedalu, na lijevoj vodilici kao da fali nešto pa šipka od sica ima previše lufta u vodilici koja je u podu i zapinje. Retrovizori isto nisu baš, desni se neda podesit a lijevi se trese, al gledao sam cijene novih, nisu tako ni skupi. Suvozačeva vrata se ne zaključavaju i ne otključavaju skupa sa centralnim, nisam to još ništa gledao, jednostavno iznutra zaključam. Ne vuče ni u koju stranu dok se vozim, u ovih 2,3 dana sam prešao preko 300km s njim, i po autoputu i gradu i tako to, gledao sam ulje, ne fali ga. Motor mirno radi na leru, dobro vuče, pali. Tak da za sad s te strane ne vidim nedostatke. :)

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tek sam sad primjetio ove crvene pojaseve... pa di si to nabavio :D
Al dobro mu stoje ;)
 

luka1404

Member
Danas išao mijenjati antifriz, pa sam na kraju izvadio cijeli kiler, oprao ga, nalio novi antifriz, odzražio i radi, vozao sam se i čekao doma u leru i nisam dočekao da upali ventilatore, valjda je sve dobro 😅
 
Na vrh