Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
IMG-20200402-WA0001.jpg
Kazu da je istinito pismo Italijanskog regruta, verovatno znate već.

“Poštovani gospodine ministre odbrane!

Dozvolite mi da Vam iznesem neke činjenice, koje će vam mnogo štošta objasniti u rešavanju moga slučaja. Trenutno čekam poziv za odsluženje vojnog roka u Italijanskoj vojsci.

Imam 24 godine i ozenjen sam 44. udovicom, koja ima 25-godišnju ćerku. Tu ćerku je oženio moj otac. Tako je otac postao moj zet, jer je oženjen ćerkom moje žene. Istovremeno je ćerka moje žene, postala moja maćeha.

U januaru smo žena i ja dobili sina, postao sam otac. To dete je brat žene moga oca,dakle šurak moga oca. Ali istovremeno je i moj ujak, jer je brat moje maćehe, to jest moj sin je istovremeno i moj ujak.

Dva meseca kasnije je i žena moga oca dobila sina, koji je moj brat, pošto je sin moga oca, ali je takođe i moj unuk, pošto je sin ženine ćerke. Dakle, ja sam brat moga unuka i pošto je muž majke neke osobe istovremeno njen otac, iz toga sledi da sam otac ćerke moje žene, to jest i brat njenoga sina. Dakle, ja sam svoj sopstveni deda!

Ovim obrazloženjem poštovani gospodine ministre, ja vas molim da me oslobodite vojne obaveze, pošto po zakonu otac sin i unuk ne mogu istovremeno da služe vojni rok.

Molim za razumevanje i povoljno rešenje mog slučaja!”

(U aktima ovog mladića je pisalo: Osoba je razrešena vojne obaveze zbog psihičkih poremećaja i moralne nestabilnosti, koji su posledica nesređenih porodičnih odnosa!)”
“Ovo je istinito pismo koje je napisao jedan regrut, da bi se oslobodio služenja vojnog roka u Italiji”
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Plače ciga na ulici, prilazi mu jedan
Što plačeš cigo?
Pa umro mi čale
Imas li babu?
Imam pa šta?
Pa napravi novog čaleta
 
Na vrh