Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Ciki vts

New member
Re: Razne šale i zajeancije

VW pojmovnik

Vozači VW-a i njihov pojmovnik

Passat - San svakog VW-ovca. "To ti'j auto." Ferrari medju svim jaranima ovog svijeta.

Vento - Klasa iznad Golfa, isti auto kao Passat, ali 1 cm. uži. Za zemljake koji baš nemaju hrpu para, ali imaju više nego za Golf.

Golf - VW-ovska klasika. Onaj tko se domogne Golfa, praktično kao da je ostvario sve životne ciljeve i došao na vrh hijerarhijske piramide. Moze ici i iznad - Vento ili Passat, ali već i sa Golfom upisao se na listu "besmrtnih zemljaka". Još ako je Diesel - dobija mjesto na nebu, jer, jel'te, troši 4 litre po gradu...

Polo Classic - smanjeni Vento. Namijenjen uglavnom za jaranske hanume i prijevoz musave dječurlije od vrtića do kuće i natrag. Pošto je riječ o relativno novom modelu, statusni simbol među ženskom čeljadi vlasnika Golfova i Passata.

Polo - Donekle avangarda, jer najmanje podsjeća na odvratnu VW-ovsku marku, a i nema Diesel verzije. VW-ovci ga mrze jer sa njim serijski dolazi servo volan, a poznato je da oni ne podnose bilo kakve dodatke koji omogućavaju lakšu vožnju, zamjenjuju ljudsku snagu itd. (centralna brava, podizači stakala, servo volan, itd.). Nekima koji nisu VW-ovci, ovaj autić je čak i simpatičan.

Sharan - Najnoviji trend medju VW-ovcima, u 1.9 TDi izvedbi (troši dve mjer'ce Dizla na 100 kilometara) posebno pogodan za prijevoz igrača lokalnih klubova (Drkovac Donji, Ma'la gornja, Pale, Tuzla, Vrbik Musavi, itd.), na konfederalne susrete u drugi kanton.

Ge-Te-i - Mistični pojam na spomen kojega zatitra srce svakog pravog VW-ovca koji je imao najmanje tri Golfa I Diesel i sa svakim prošao u prosjeku 780.000 km., bez servisa i izmjene ulja.

VR6 - Nesto daleko, nedodirljivo i mistično. Na spomen tog motora, pravi VW-ovac zapadne u trans, i zamisli sam sebe kako vozi hanumu u lokalni disco u Golfu III sa tom oznakom na prednjem i zadnjem kraju auta. Doduše, crv sumnje je ipak prisutan i ovdje: to je benzinac, to troši, ne mereš' uzet' lož ulje iz babinog traktora!

Diesel - Gorivo buducnosti kojemu teži svaki VW-ovac, motor pogonjen tim gorivom mračni je, mistični i krajnji cilj svakog štovatelja prave volfsburske tradicije, riječ je o pojmu koji se prenosi s koljenja na koljenje poput nekog plemenskog totema vrijednog štovanja. VW-ovac nije VW-ovac ako nije imao Golfa Diesel, ako nije u njega ulijevao aditiv protiv smrzavanja nafte, ako nije mijenjao grijače...

VW Buba - "Bas je slatka, to ti je u stvari Porsche 911". "Tko ne moze napraviti auto od 105 hp na 1500 ccm boxeru, radi 45 hp na 1600 ccm boxeru" - izreke su kojima bi se dao napisati ovaj ogavni nusprodukt automobilske industrije, a koji predstavlja pozivanje na tradiciju modernih vlasnika Golfa Diesel. Kao što je mudri čovjek rekao; "Tko je nije vozio, ima pravo tvrditi da je simpatična".

Benzin - Agresor kojeg treba uništiti. Gorivo na koje idu tamo neki BMW-i, Alfa Romeo, Ferrari-ji, Porsche-i, Audi-ji... Navodno ga koriste i nacionalni neprijatelji u svrhu uništavanja svjetle Dieselske tradicije našeg dragog konfederalnog susjeda.

Mercedes 200 D - Zamjenski automobil koji se prema "Statutu Zemljona" smije kupiti i voziti u slučaju da na pazaru taj dan nije bilo Golfa Diesel.

Alfa Romeo - Nacionalni neprijatelj br. 1. Svaki pravi vlasnik Golfa Diesel ima primary directive pričati o tome kako se kvare, kako su nekvalitetni i sto je najvažnije - isticati kako puno troše, i to, gle čuda, uvijek u trenutku dok isti prolazi na cesti s njihove lijeve strane
 

gox

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Dođe Mujo u Mercedesu i parkira ga pred Hrvatski Sabor.

Dođe k njemu portir i veli "Gospodine, ne možete tu parkirati,
tu su vam Sanader, Polančec, Kalmeta...".

Mujo veli: "Nema veze imam ja alarm."
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Razne šale i zajeancije

Sjede dvije sove na grani:
Veli prva:
-Huuuuu !
Druga veli:
-idi u pi.ku materinu ! Al me prepade..

Srela se dva policajca i pohvali se prvi drugom,kak je kupil WC četku..
-i kakva je ?-pita ga ovaj..
-pa kaaaaj ja znam..s papirom mi je bilo nekak bolje..

Prodajem kuću na klizištu,nije puno prešla.....samo 2 metra
 

Zmix

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Dragi Bože, imam mali predlog za Tebe:

Život bi trebalo da pocne smrcu, a ne obratno!

Zamisli ovo:

Ležiš dva metra ispod zemlje, oko tebe je tama i hladnoca, a ti pocneš kopati ka svetlu.

Kad izadješ, ideš direktno u staracki dom, iz meseca u mesec osecaceš se sve bolje i bolje, dok te napokon ne izbace jer si premlad.

S masnom penzijom igraš par godina golf, dobiješ od poslodavca zlatni sat za vernost i pocneš polaaako da radiš.

Cim svoje odradiš, ideš na fakultet.

U medjuvremenu si zaradio dovoljno da možeš svoj studentski život provesti ko bubreg u loju, imaš svakodnevno za izlaske, provod i alkohol, a u glavi nemaš ništa osim guzica i sisa...

Kad vec otupiš od svega toga, stiglo je vreme za školu, koja naravno zapocinje na maturskoj veceri.

U školi postaješ iz godine u godinu gluplji, sve dok te napokon ne izbace iz nje.

Naravno, posle toga najviše se obraduješ sladoledu ili nekim smešnim igrackama.

Posle toga se nekoliko godina igraš u pesku, pa se preseliš u matericu gde uživaš devet meseci i napokon svršiš ovaj život s jednim velikim orgazmom!

To bi bio život!

Tvoj Perica.
 

skafetin

New member
Re: Razne šale i zajeancije

Ima novi oglas za nezaposlene
Trazu se zastitari u HDZ-u karakteristike djelatnika:bacanje pred jaja
 

Tonka0559

Member
Re: Youtube filmići

ja u zadnjih tjedan dana pogledala preko 50 filmića s Ken Blockom...dobro vozi....svaka čast....I komičan za pošizit :D





I jedan aktualni, reklama za Subaru Forester..
 

zoran37

New member
Re: Youtube filmići

Tonka ti si očito trebala bit muško, imam i ja doma kćer koja ne j.be lutkice i igračkice 2 % al autići, puške, pištolji to prolazi, gedore, ključevi, čekić, sad joj je skoro 7 godina a quad ili četverocikl vozi od svoje treće godine. Rastavljen sam a kćer je stalno samnom, ja vozim quad pa mora i ona, ja šarafam pa i ona, šta god ja radim radi i ona pa čak kad ja kažem da idem tražit cure i ona ide tražit cure :grin:
 

Tonka0559

Member
Re: Youtube filmići

Tonka ti si očito trebala bit muško, imam i ja doma kćer koja ne j.be lutkice i igračkice 2 % al autići, puške, pištolji to prolazi, gedore, ključevi, čekić, sad joj je skoro 7 godina a quad ili četverocikl vozi od svoje treće godine. Rastavljen sam a kćer je stalno samnom, ja vozim quad pa mora i ona, ja šarafam pa i ona, šta god ja radim radi i ona pa čak kad ja kažem da idem tražit cure i ona ide tražit cure :grin:
sve je super,osim ovog da ide tražit cure :D :D nedaj to Zoki :grin:
 
Na vrh