Puknuće remena

DS9

Active member
Pa ok, može i tako da se kaže, s tim što ja kod mase novih korisnika vidim pitanja koja su posledica nedovoljne podrške. :palac-gore:

Naravno, nisam mislio na najaktivnije članove forume koji su entuzijasti sami po sebi, i koji su najpre zaslužni što se ovakvi forumi održavaju. Nezavisni srpski forum ljubitelja citroena (u kome imam čast da sam jedan od moderatora) je možda i najdrastičniji primer toga jer je osnovan najpre sa namerom da se lakše organizuju skupovi među vlasnicima citroena iz njegovog zlatnog doba.

Ja sam, sa druge strane, inače primer toga da mi u životu nije padalo na pamet da se uključujem u rad takvih/sličnih foruma - jer sam očekivao da ću od proizvođača/citroena dobiti sve potrebne informacije i eventualnu podršku.

Al` neko mi već odavno reče - gde ti živiš.

Pa eto... a samo me je zanimalo kakvo ulje je najbolje za moj auto jer to nisam umeo da zaključim iz zvanične dokumentacije, niti su mi odgovori šefova ovlašćenih servisa delovali logično. :grin:
 
Posljednje uređivanje:

Doomsday

U prolazu...
Ako je auto redovno održavano kod ovlaštenog, postoji osnova za žalbu/tužbu jer dio redovnog servisa je i vizualna kontrola potrošnih djelova, između ostalog i remenja...

Ali da, odvjetnik je obavezan, od početnog prijedloga za izmirenje do tužbe ako bude trebalo...

A što se foruma tiče, ja sam na ovom radi ekipe, imam malo vremena i nisam po društvenim mrežama, bacim oko na par foruma koji mi pašu, a skoro nigdi ne pišem... Ovde napišem ponešto jer igrom slučaja ponešto znam i mogu pomoći, a zbog ok ekipe ovde imam i volje pomoći...

Iako sam Citroena vozio samo 2-3 godine, davno, i ko zna hoću li ikad opet...

Valjda...

:D
 
Na vrh