Propala pedala gasa

edek

Member
bok dečki,evo točno prije pol sata supruga je vozila decu kod bake i nakon 50 metri propal je gas do kraja i auto nabija gas do kraja i zena je zgasila auto i to je to,papučica je propala do kraja,kaj netko zna kaj je riknulo da mi pomogne,hvala dečki
 

Konrad

New member
pogledaj da ti pedala nije zapela za bocnu plastiku od srednjeg grebena

koji ti je motor u autu i koja je to linija C5?
 

AX-ja

èudo jedno
benzinac,dizel?
ugl digni haubu i pogledaj fizicki da nije pala sajla s potenciometra gasa i ostala nekako blokirana.
prati samo sajlu koja ide od pedale,nije problem
 

AX-ja

èudo jedno
mozda je sitnica ajde (zapela pedala,bloko potenciometar...)
mozda je samo banalna stvar,smiri zenu ne vrijedi gubit zivce zbog lima.
napravit ce se,sta god da je.
 

edek

Member
sad bum je trazil da me ona smiri hahhaha,daj mi reci a kaj akje potenciometar,jel se da popravit ili se uzima novi
 

AX-ja

èudo jedno
prvo pogledaj sta je pa da znas na cemu si

ako je ostao blokiran u nekom polozaju vrati ga rukom i probaj kako ga opruga vraca. jel zapinje,jel ide do kraja.

uglavnom shvatit ces kad vidis kako izgleda.
da se i nabavit polovno tako da nije frka.
 

edek

Member
hvala kompa

evo pregledao sam pedala nije zapela za plastiku unutra sad mi je potrebna pomoć za lokaciju potenciometra gasa ,negdje je kod filtera zraka i getribe,molim pomoć
 

edek

Member
kaj netko zna gdje je tocno potenciometar gasa na c5 01g,2,2hdi,dal netko moze stavit sliku gdje je tocno,ja sam shvatil da negdje oko filtera zraka i getribe al nemrem si pomoć
 

edek

Member
culi smo se,hvala

evo zahvala svima,kompa TEC frek za citroena je došel do mene,zriktal i sve je bomba,c5 is baack on the road
 

Konrad

New member
culi smo se,hvala

evo zahvala svima,kompa TEC frek za citroena je došel do mene,zriktal i sve je bomba,c5 is baack on the road
Jel ti bolje vuce auto kad si spojio onu polugicu swirla za klapne u usisu? Da sam imao vise vremena spojio bi diag da pobrisemo greske posto ti je swirl bio otpojen.


Teca za admina! :D
Nebi stigao i to radit ;)
 
Na vrh