Problem sa gasenjem citroena C5 2.0 HDI

djokale

New member
Poštovani,molim vas za mišljenje,savet i odgovor za probleme koje imam sa svojim autom marke Citroen C5 2.0 HDI(2001)

Problemi su poceli prosle godine,sa retkim gasenjem na koja nisam obracao paznju,dok nije postalo ozbiljnije.Auto je poceo da se gasi sve cesce i cesce i sve sam teze i teze uspevao da ga upalim.Kad sam otisao kod majstora reko je da je problem sa regulatorom pritiska goriva,medjutim ja sam kupio i zamenio taj regulator, da bi se posle mesec i po dana ponovo javio taj problem.

Molim za savet i pomoc
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
To ti je on očita da je greška na regulatoru tlaka, a onda je samo posljedica nečeg drugog. Visokotlačna pumpa, možda?
 

Profiler07

Well-known member
Senzor bregaste ili senzor alternatora???jel se gasi kad je topao ili hladan ili uvijek?i kako ga lakse upalis kad je topao ili kad se ohladi malo?
 

nemo26

C5 X7 2.0 HDI 140 FAP
Relej ubrizgavanja u kutiji sa relejima je tipican kvar sa tim simptomima. Treba napravit kvalitetnu dijagnostiku kod dobrog strucnjaka i sve ce bit jasno, a ne: "ja mislim da je ovo, pa mozda ovo, pa ono..." i ode tako u nedogled. Pravi majstor daje garanciju i stoji iza svog posla.
 
Na vrh