Problem s radijom

Sanel85

New member
Poza.svima. Vozim Xsara Picasso 1.6hdi, 2006. Imam čudan problem. Naime, tek sam ovih dana preko oglasnika kupio originalni radio s autodihelova, a dosad je bio neki naknadno ubačeni. Radio radi, sve funkcije i komande rade uredno, ali se svakih par sekundi javlja neki BEEP, i nešto signalizira. Kad vratim stari radio zvuk nestane. Originalni sam ubacio jer ovaj nije podržavao komande kod volana. Užasno me nervira ovaj zvuk. Ima li ko ideju šta da radim? Sve sam dugmice isprobao, ali ništa. Hvalaaaa
 

Sanel85

New member
jel ispisuje neku obavijest kada se javi ono BEEP ?
NE. što i jest najcudnije. nikakva obavijest, samo jako glasni alarm, svakih par sekundi.
Post je automatski spojen:

Kad isključim zvuk na radiju, tj.odem na MUTE, nestane i ovaj beep zajedno sa muzikom
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
Taj BEEP znači da se broj šasije (VIN kod) koji je zapisan u radiju ne podudara sa brojem šasije auta koji je zapisan u BSI-u i ostalim modulima u autu. To je zapravo zaštita od krađe.

Potrebno ti je da ti neko sa originalnom dijagnostikom (Lexia ili Diagbox) u radio upiše broj šasije od tvog auta i BEEP će nestati.
 

Sanel85

New member
Taj BEEP znači da se broj šasije (VIN kod) koji je zapisan u radiju ne podudara sa brojem šasije auta koji je zapisan u BSI-u i ostalim modulima u autu. To je zapravo zaštita od krađe.

Potrebno ti je da ti neko sa originalnom dijagnostikom (Lexia ili Diagbox) u radio upiše broj šasije od tvog auta i BEEP će nestati.
Hvala mnogo na informaciji. Nadam se da ću naći nekoga da mi to odradi
 
Na vrh