Preporuka i iskustva za servis: VARAŽDIN - ČAKOVEC

Randy5

Active member
re: Preporuka i iskustva za servis: okolici Varaždina ili Èakovca

Bok. Sad je ovlašteni serviser u Varaždinu umjesto Meteora Prikratki, smješten u Zagrebačkoj. Do sad su bili ovlašteni za talijanske aute ali prošli put sam ih otišao pitati za jedan dio i ostao ugodno iznenađen uslužnošću i profesionalnošću ljudi koji rade u salonu odn. na prijemu vozila. Možda bi im trebao dati šansu.
Meni se za aute brine jedan privatnik ali moji citrači nisu hidraulični pa bi ga morao pitati da li se želi prihvatiti Tvog C5 (pretp.iz Tvojih prijašnjih postova - baci koju sliku u garažu!). Tip je iz Ivanca
 

damvid

New member
Re: Preporuka i iskustva za servis: Varaždin-Èakovec

Thanks Randy na odgovoru.

Ni moj citrač nema hidrauliku.

Kod mene se radi o Citroenu C5 karavanu zadnja linija, proizvodnja kraj 2008. godine. Motor 2.0hdi 100kw, bijela boja.

Sramota me je reci, ali jos nisam uspio napraviti dobre slike auta, a imam ga vec 10 mjeseci - od opreme mogu istaknuti Xennon i sjedala u kombinaciji koze i tkanine. Kotrlja se na 17' orginal Citroenovim felgama.

Thanks.
 

Marko

Well-known member
Re: Preporuka i iskustva za servis: Varaždin-Èakovec

Eh, vjerovatno postoji netko tko ima francuze u malom prstu u našoj okolici - ja ga uglavnom nisam našao.

Izuzetno sam zadovoljan sam s svojim meštrom (popravlja sve marke automobila, i traktore) - koji je izuzetno korektan, poznaje materiju i mehaniku i još je dobro tehnički opremljen (softveri, dijagnostika itd.) te daje sve od sebe kako bi pomogao mušteriji i to po načelu "win-win". Dosad je sve zadatke uspješno odradio.

Damvid, baš si iz ÈK-a?
 

vborovic

C5 modifikator
Re: Preporuka i iskustva za servis: Varaždin-Èakovec

Svoj auto servisiram kod AC Prikratki, Zagrebačka, Varaždin ... također potvrđujem profesionalnost i fleksibilnost svih zaposlenika (nije problem dovoz/odvoz vlasnika i/ili vozila), već sam udomaćen tamo pa imam stalni popust na usluge, dijelove i ostalo, tako da mi se uopće ne isplati sam obavljati radove (ništa jeftinije ne mogu nabaviti sam, koliko mi oni mogu spustiti cijenu) ... auto je svaki put nakon servisa ili nekog nestandardnog zahvata vraćen onako kako im je predan, što mi je drago vidjeti, da je drugima stalo do mog auta barem toliko koliko i meni, ako ne i više ... a auto k tome nije kupljen kod njih, nego iz uvoza
 

2mario2

Well-known member
Imam i ja doktora za francuze... Samo ovisi jel ti daleko vozit se do Bedekovčine... Slaže sve živo na 4 kotača, al za ove je zbilja doktor... Od njega sam i kupio svoj Saxo... A on i cijela obitelj mu vozi francuze i nikad problema pošto si ih sam slaže... Ako budeš trebao broj pošalji poruku, pa lako saznamo kad bi mogao doć na red... Ima svoju radnju doma tako da ukoliko tražiš račun, isti i dobiješ... Il bez što znamo da je ipak jeftinije...
 
Na vrh