Pozdrav od (uskoro) novog vlasnika C5 Aircross

Yovitssa

New member
Pozdrav svima!
Kao što se vidi iz naslova, za koji dan postajem vlasnikom C5 Aircrossa 1.5 BlueHDi (DEMO vozilo sa 12300km u podebljanom Feel paketu opreme). Biti će mi to prvi Citroen i nadam se da nisam pogriješio. Obitelj smo sa dvoje djece i tražili smo SUV u diesel izvedbi sa ručnim mjenjačem, a "grah je pao" na ovaj model.
 

Aleksic

Member
Uzivaj u voznji svog novog ljubimca i zelim ti da fomum posjecujes iz ciste znatiželje i prenošenja pozitivnog iskustva a nikako sa pitanjima "...šta bi moglo biti"
Mi cemo te svakako smoriti komentarima da je C5 X7 hydroactive poslednji pravi Citroen :-D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Pozdrav! Kad stigne, lijepo ga poslikaj i otvori mu temu! Pa da vidimo jel to pravi citroen il još jedan model u moru SUVova 🙂
 

Yovitssa

New member
A siguran sam da nas većinu zanima i za koliko si ga isposlovao? :)
Mislim da sam prošao odlično, ali baš me zanima i Vaše mišljenje. ;)
Znači, auto je prvi put registriran u listopadu 2019. i vožen je godinu dana kao DEMO vozilo i tad je napravljen servis i odjavljene su tablice. Oprema je FEEL, ali pojačana za navigaciju, perla bijelu boju, keyless, kameru za vožnju unatrag, full LED svjetla, navigaciju i rezervni kotač (oko 28000kn vrijednost dodatne opreme). Plus, daju mi zimske Continental gume 18" (na postojeće ljetne Michelin) i policu obveznog osiguranja za prvu godinu. Cijena je 179900kn.
Meni se to čini povoljno...
 

Yovitssa

New member
Ja sam novog sa automatskim mjenjacem dobivao za nekih 200 000 kn i uzeo bih ga da postoji bar 2.0 hdi..
Ja sam ganjao akciju koja je trajala do kraja prošle godine i bilo je stvarno povoljno, ali nisam prodao svoje staro vozilo, a i brzo su planuli svi bolje opremljeni modeli. Sada su svi novi modeli skuplji, a i po njuškalu vidim da nije bilo baš povoljnijih opcija...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
pa čekaj, postoji. Čak je i testova bilo naših s tim motorom, 180 ks
Nema, ponuda je užas u osnovnom paketu. Dva motora, pa biraj. :(

Screenshot_2021-02-10 motorizacija.png

Tek od Shine možeš birati i 180 benzinca, ali dizela nema.

Screenshot_2021-02-10 motorizacija(1).png

Isto je i u FR.

Screenshot_2021-02-10 Configurateur SUV Citroën C5 Aircross Motorisations Citroën France.png
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači nitko ne spori da su se na početknu proizvodili i 2.0 modeli... samo ih danas više nema u ponudi.
PS
C5A ide po službenom cjeniku -9% bez truda. Dalje svako po svojoj zasluzi :D
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Nema vise, ja sam trazio ponudu i 2.0 hdi se vise ne proizvodi..

Isto i DS9, trazio ponudi i ne moze se kupiti za nase trziste..
 
Na vrh