Pomoc - zupčasti remen c4 1.6 16v 80kW

Citrex17

New member
Pozdrav svima, trebala bi mi pomoc oko odabira seta zupcastog remena skupa s vodenom pumpom. Koju marku, koji webshop odabrati s najboljim cijenama te koliko mogu ocekivati da ce mi mehanicar uzeti za ruke za zamjenu. Da li ici u ovlasteni ili neovlasteni? Razlika u cijeni?

Svaka pomoc je dobrodosla jer s autima jos nisam na ti... Hvala unaprijed
 

3007

Tužni vojnik
Izbjegavati ovlaštene. Recimo ono kada ti naplate ili pokusaju naplatiti pregled šibera kojeg nemaš ili dolijevanje tekućine za stakla koju si stavio dan ranije do vrha. To me razj... Tako da bih mogao nekom pregristi vrat. 😁. Mozes zamisliti što ti tek naplate kod motora što ne vidiš. Tipa remen, pumpa i sl. Iskustvo Emil frey i Presečki. Jednom riječju Cosa Nostra.
 

Kristian

New member
2400 kn ovlasteni, ponuda od nedavno, inace kod mehanicara otp 1900 sa njihovim dijelovima, jer ti nitko nece dat garanciju sa donesenim dijelovima, jer svakako i oni imaju rabat na dijelove i zarade tu 300 kuna umjesto da doneses iste te dijelove na svoju ruku tako da
 

Citrex17

New member
Kupio set zupcastog+pumpa vode SKF 635kn u impex autodijelovima, isti u autokresi 700kn a silux 800 cca...

Bio kod mehanicara danas kaze ide na godisnji nista do kraja 8. mj... Kaze neznam koliko ce biti ruke dok ne dignem auto pff
 
Na vrh