Pomoc oko diagbox , delphi , psa-com bluetooth

Jaskooo

Member
Pozdrav. Namjeravam kupiti jednu od ovih dijagnostika za citroena. Konkretno imam c4 pa me zanima da li oba programa nude iste opcije podesavanja i kontrole za citroen ili je tu diagbox bolji. Delphi znam da je univerzalna dijag. Takodje sam nasao i ovu psa-com preko bt. Vasi prijedlozi i savjeti? Hvala svima
 

Milosh

Test
Ne uzimaj ništa osim Diagboxa. Dobra univerzalna dijagnostika (npr Delphi) će ti moći pročitati i obrisati greške, ali neće ti omogućiti detaljne konfiguracije modula, pregled dnevnika grešaka i slične specifične stvari.

Traži na AliExpress-u Lexia Diagbox Full Chip i čitaj recenzije i gledaj koja je verzija hardvera i firmware-a na interfejsu.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Delfi je univerzalan i moći će ti npr. čitati parametre i brisati greške, ali neće moći raditi nekakva podešavanja (telekodiranje).
No, ovako općenito je teško dati precizne informacije (ne pišeš koje godište je C4, koja je to "ova psa-com preko BT" itd.
Uglavnom, Diagbox ti je as close as it gets jer to koriste i u ovl. servisu. Naravno, oni imaju noviju verziju i što je još važnije: povezani su s PSA serverima (bez toga npr. ne možeš namještati funkcije multimedije)...
Gledaj da je kablovina/chip full vercija (Rev. C) i moći ćeš skenirati i starija i najnovija PSA vozila. Dakako, uz što noviju verziju Diagboxa...
 

szahtila

Well-known member
Na vrh