Podizanje i spuštanje prozora daljinski

Citrus81

New member
Pozdrav ljudi,
molim informaciju ako tko zna.
Naime kad su mi prozori na autu otvoreni i zaključavam vrata pomoću gumbića na ključu te gumbić držim par sekundi svi prozori se zatvaraju, međutim isti postupak pri otključavanju vrata ne vrijedi (prozori se ne otvaraju). Da li se može i to programirati i gdje? Npr vw vozila to imaju tvornički pa me ovo malo zbunjuje kod citroena....:confused:
lp
 

Milosh

Test
Ukratko: nije moguće (barem ovako tvornički nije moguće, moglo bi se ako bi ugrađivao neku ne oem dodatnu opremu).
 

Scorpyo

Active member
Malo mi je čudno da radi samo u jednom smjeru.

Kod mene na C4 radi u oba ali moram muški držati gumb za otključavanje da stakla krenu dolje.
 

gambler072

C5 enthusiast
C5 npr. nema tu opciju spustanja prozora, prethodni model je imao, kod ovog zadnjeg je moguce samo zatvoriti prozore. Moguce da je i C4 to prepisao
 

nightwish80

New member
Pozdrav ljudi,
molim informaciju ako tko zna.
Naime kad su mi prozori na autu otvoreni i zaključavam vrata pomoću gumbića na ključu te gumbić držim par sekundi svi prozori se zatvaraju, međutim isti postupak pri otključavanju vrata ne vrijedi (prozori se ne otvaraju). Da li se može i to programirati i gdje? Npr vw vozila to imaju tvornički pa me ovo malo zbunjuje kod citroena....:confused:
lp
Kod Picasso-a ne ide otvaranje na daljinski. Samo mogu da se zatvore prozori (fabrička greška ;)).
 

zeemax

Member
C5 2006 neće otvoriti,ali hoće zatvoriti na daljinski (da sam to znao jučer ne bih se smrznuo jer me zezaju prekidači kod vozača 😱😄). Pokušavao sam i ključ držati dulje nakon zaključavanja,ali tako neće
 

Cutac

Prèkaroš
Isto je i na mom C4. Može zatvoriti samo ako je otključan u trenutku stiskanja tipke. Glupo mi je što ne može na zaključan auto zatvoriti prozore.

Dvojka je već ok, možeš otvoriti i zatvoriti kad god.
 

Profiler07

Well-known member
Isto je i na mom C4. Može zatvoriti samo ako je otključan u trenutku stiskanja tipke. Glupo mi je što ne može na zaključan auto zatvoriti prozore.

Dvojka je već ok, možeš otvoriti i zatvoriti kad god.
Ne moze svaki.
 

Rovan

Member
Donator foruma
Na C4 II sam mogao ključem i spustiti i podići prozore (s tim da je zaključao auto nakon podizanja ako je auto bio otkljucan), na sadašnjem Picassu mogu samo podići prozore ključem...
 

Cutac

Prèkaroš
I moj je sa 3 tipke
Meni je taj sa tri tipke katastrofa jer ima brat bratu pola kile. Onaj stari sa tri tipke, kakav imam na VTS, mi je puno bolji, ali ne mogu naći nijedan da radi na C4 II. Pa koristim onaj sa dvije.
 

markan1000

Well-known member
Kod svih auta sa kojima sam se ja detaljnije bavio to zavisi prije svega od modula u vratima a takođe i od ključa.
Na Picassu ne, to je jedna od prvih stvari koju sam provjerio u ovlaštenom servisu nakon kupnje, jer mi nije bilo jasno da na C4 II to imam, a na "modernijem" Picassu nemam. Kad ono stvarno kod Picassa samo podizanje radi i ne postoji druga opcija, neovisno o ključu / opremi
 
Na vrh