Picasso II, 2015 godina 1,6 BlueHDi veliki servis, spojka

sico

New member
Pozdrav svim ponosnim vlasnicima Picassa!
Zna li netko na koliko km se radi veliki servis? Imam pređenih 115000 km.
Izgleda da i spojka neće dugo jer hvata na vrhu pedale :cry:.
Ako je netko radio te popravke molio bi cijenu za iste. Samo lagano pišite cifre da se ne srušim 😂
Poželjna je preporuka dobrog servisa (pod dobrog mislim što jeftinijeg i dobrog ako to postoji :) ) može i privatno!
 

Pankoz

Active member
Pod uslovom da je prava kilometraža u pitanju,rano je za još za zamenu kvačila.
Mene je veliki servis + mali koštao kod neovlašćenog servisera 300 E.
 

Pankoz

Active member
Tačno tako!
Ja kada sam kupovao svaki automobil do sada,(na moju žalost nikada nisam kupovao novi) uvek sam u roku od par dana po kupovini udradio u kompletu veliki i mali servis.Jednostavno prilikom kupovine ta računica je uzeta u kalkulaciju jer nisam verovao prodavcima (kupljeni automobili su bili sa auto placeva) i njihovim servisnim knjižicama.Išao sam logikom da zbog 300-ak E me nebi posle bolela glava,a preduzeo sam sve što je bilo do mene.
 

sico

New member
Pozdrav svima i hvala na brzim odgovorima. Kupljen je 2019 sa 87000 km u Njemačkoj u ovlaštenom Citroen servisu i ima servisnu knjigu. Mislim da su kilometri stvarni. Znači sa velikim servisom se može još čekati, super to mi je drago za čuti (y). Izgleda da ga švabo prije mene nije štedio kada je uspio potrošiti kvačilo u tako kratkom roku!
Ako imate pouzdanog servisera slobodno preporučite.
Markan1000 naši auti kao da su blizanci ili klonirani 🤣, jedino što je moj bež iznutra a ne crn kao većina!
 
Na vrh