• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

P: CITROEN C5 HDI 3.0 EXCLUSIVE (2010)

Cijena se moze korigirati!

No dobro, krenimo... jos jedan je zbrisao van i sad prodaje auto. Pricam o sebi u trecem licu, nije dobro :)

Trenutno se auto nalazi kod brata u Dubrovniku, no uskoro ga vracam(o) u Zagreb.

Kao sto vecina ovdje zna 3.0 voli popit (ne rakiju, Dizel!). Kompjuter kaze 8.9l na 100km, no kako sam uvijek vodio svu evidenciju meni ispada 9.0. Naravno, sa nekakvom vrstom voznje 50% grad, 50% otvorena cesta, sto je kod mene bio slucaj vecinu vremena. Dakle, ovaj auto je vjerojatno samo za one koji stvarno vole ovo cudo, kao sto sam ga volio i ja!
Razlog prodaje? Ha, necemo se lagati, 10. godina ali i skandinavci nisu bas sretni s dizelom, pa ga "moram" prodati uskoro i mozda mijenjati za neko hibridno cudo. (To cemo jos vidjeti, jer nisam bas nesto uvjeren da je "struja" na zadovoljavajucem nivou iako se svom silom reklamira suprotno)

Br. telefona u oglasu je od zene, ona jos ima hrv. broj, tako da ne padne nekome na pamet da taj broj koristi u neke neprimjerene svrhe :)
Mozda najbolje ipak neki kontakt ovjde pa cemo se dalje vec dogovoriti u slucaju da netko pokaze interes.

No dobro, salu na stranu. (ne "nastranu" opet ponavljam)

Uz auto ide i set guma zimskih koje su, po mojoj skromnoj procjeni, u izuzetno dobrom stanju (mislim da sam ih uzeo prije dvije zimske sezone, ali auto se malo vozio zadnje dvije godine jer me bas i nema u hrv pa onda samo kad dodjemo... dakle osim brata povremeno, i nema bas nekoga za volanom, max 5000km godisnje....)

Poklanjam i kameru - dashboard (prednja i zadnja)

7.267 € ~ 55.000 kn

091/5442-919





 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Ma da, kako sam originalno stavio link na oglas, a tamo je bilo sve opisano, onda sam fokus stavio na baljezganje oko telefona i zene... no dobro, sad cu dio osnovnih informacija ovdje...

godina 2010
automat
240000km
177kw / 240 HP
Exclusive oprema
vlasnik: drugi ('vako i sa zenom)
Redovito odrzavan u ovlastenom servisu. Osim servisne knjizice posjedujem sve racune vezano za servisiranje vozila.

(evo malo C/P s oglasa, iako vjerujem da onoga koga zanima ovaj autek, zna jako dobro sto auto nudi od exclusive opreme)

3. stop svjetlo, aluminijski naplatci, svjetla za maglu, sportsko podvozje, nadzor pritiska u pneumaticima, ksenonska svjetla, bi-ksenonska svjetla, navigacija, putno računalo, krovni nosači, zatamnjena stakla, upravljač presvučen kožom, krovni prozor, centralno zaključavanje, centralno daljinsko zaključavanje, servo upravljač, upravljač podesiv po visini, komande na upravljaču, el. podizanje prednjih stakala, el. podizanje stražnjih stakala, grijanje ogledala, el. podešavanje ogledala, el. podešavanje sjedala, grijanje sjedala, kožna sjedala, središnji naslon za ruku, djeljiva stražnja klupa, parkirni senzori, tempomat, CD izmjenjivač, autoradio/CD/mp3, handsfree, ručna klima, automatska klima, dvozonska klima, ABS, ESP, samozatezajući sigurnosni pojasevi, isofix (sustav vezanja dj sjedalice), vozački zračni jastuk, suvozački zračni jastuk, bočni zračni jastuci

Navigaciju/karte zadnji put update napravio prije 2 godine

cijena varira o raspolozenju i nacinu pregovaranja
 
Na vrh