Otvori za prozračivanje

Pèelyca

New member
Bok, svima!!
Dozujah ja opet k vama na forum!:)

Ovaj puta me ne muče teški problemi i kvarovi, jer, fala Bogu, sve štima! Malac je uredno prošao tehnički!:D

Zanima me jel netko zna da li postoji mogućnost da skinem središnji i bočne otvore za prozračivanje da ih lijepo operem (puno se prašine nataložilo - usisivač ne djeluje), ili ću morati nekak sa bibo štapićima za uši???:confused:

Ne bi htjela na silu to čupati da nekaj ne potrgam. Ipak bi ga kroz neko vrijeme prodavala...ak bi netko platio 25000 kn, naravno!:D:D:D

Pozzz

Èekam odgovore glede čišćenja rešetki u kabini!:cool:
 

Pèelyca

New member
Je, to...iz uputa sam prepisala naziv jer bi ja to sigurno nazvala rešetkama kroz koje puše zrak!:rolleyes:

A kak do tih kopči? Ja ih nisam skužila...:confused:
 

brezC4

New member
nemam pojma. vidio sam samo onboard snimku jednog sudara gdje su ti otvori ispali pa pretpostavljam da su samo na kopčama. a sad da li ti je ta metoda vađenja prihvatljiva... :D
 

sax

New member
Je, to...iz uputa sam prepisala naziv jer bi ja to sigurno nazvala rešetkama kroz koje puše zrak!:rolleyes:

A kak do tih kopči? Ja ih nisam skužila...:confused:
ne ides do kopči,nego se ovi bocni samo lagano potegnu i vani su
ovaj srednji moras komplet odvojit srednju konzolu,sve je na vijke
 

coLL

New member
A ne bi ti bas preporucija da potezes jer ces ih pukniti. Uglavnom znam da je za suvozačev dovoljno otvoriti pretinac odvidati 4 vide (torx) i onda se cili pretinac da malo unutra i u ljevo i imaš dovoljno mjesta za zavući ruku i stisnuti plastićne kopč,e, pa ga izvuci. :cool:

Eto nadam se da sam pomoga, a za vozačev nisam proba. al sad kad malo razmislim mozda mogu gurniti ruku pod masku kroz otvor za osigurače :grin:
 

coLL

New member
Je l zeznuto izvaditi ove rešetkice od ventilacije (kao na slici) u sredini u komadu :D .... imam jednog saksića za djelove pa bih proba to prominiti meni je jedna pukla :(

 

xoox

New member
Je l zeznuto izvaditi ove rešetkice od ventilacije (kao na slici) u sredini u komadu :D .... imam jednog saksića za djelove pa bih proba to prominiti meni je jedna pukla :(

http://i.imgur.com/546Fb.jpg
pošto je ode lipa slikica, zanima me di je svjetlo od ventilacije (ovoga ispod radija), ne svitli mi po noći i ne vidin prominit, pa moran na slipo. kakva je žaruljica pa da je zaminin (ako se more). tenk ju veri mač :)
 

Marko

Well-known member
Evo slike s žaruljom koju trebaš tražiti:



Ova na slici je 12V 5W, a tebi za interijer treba 12V 2,5 W i svjetlilo bude OK. Bila je oko 6 kn/Kom.
 

Marko

Well-known member
da li ce od trećeg stop svjetla pasati žaruljica? (iste su po izgledu)
i di se točno nalazi, gleda san ispod ali je nikako ne mogu locirati?!?
I žene su "iste" po izgledu ali čovjek naleti... :D

Piše kaj na toj žaruljici od 3. svjetla? Što si gledao ispod i ne možeš locirati? :wtf:
 

xoox

New member
I žene su "iste" po izgledu ali čovjek naleti... :D

Piše kaj na toj žaruljici od 3. svjetla? Što si gledao ispod i ne možeš locirati? :wtf:
ahahahhaha istina.

pogledati cu što točno piše, ali se ispričavam jer nije od trečeg stop svijetla nego od osvjetljenja registracije (na stražnjoj strani auta).
A ja sam gledao ispod (iza panela) i nisam uspio locirati zaruljicu, ne vidim gdje je.
 
Na vrh