Otvorena hauba

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Bio u gradu par sati. Sjedam u auto i krenem kući, ali prije skočim u Kauflanda, parkiram, okrenem se prema autu da ću zaključati kad hauba otvorena. U prvi tren mi se, krajičkom oka, učinilo da je me neko udario. Dignem haubu, pogledam, nisam vidio nikakvih tragova prstiju ni po motoru ni oko akumulatora i kablova niti na plastici i limu oko zuba. Ne čini mi se da je itko išta forsira s kakvim polugama. Sve ispod haubue je ravnomjerno prljavo i prašnjavo. Nema otisaka ruku. Auto je bio zaključan, bar mislim da je. Nema šanse da sam nehotično otvorio haubu. Je li se kad kome dogodilo da je u vožnji iskočila? Ili mi je netko pokušao provaliti, pa je odusta? A, šta bi iša ukrast? Kablove, akumulator od 300 kuna?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
99% sam siguran da poklopac motora, bez ulaženja u auto, ne možeš otvoriti bez vidljivih oštećenja. Da ti je netko htio provaliti, ušao bi u auto, otvorio poklopac i učinio što god je namjeravao.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja sam vozio 100km sa otvorenom haubom. U mom slučaju, zaboravio skroz da je zatvorim. Zahvalan sam inžinjerima sto su stavili onaj prvi zub da ne bi oskakala.
 
Na vrh