Mrki5

Well-known member
Nema šanse da to radi kad je auto ugašeno. Sa upaljenim možda.
Pa nema potrebe da radi kada je ugašen, radi kada se uključe brisači tada i podigne sva stakla , a ako je na podešen ablender"0" tada ne diže.
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam probao jer mi se nije dalo močiti aute.
Ali i po meni je korisnije da digne stakla ako me nema u autu, nego ako me ima.

Dosta modernih kabrija ima opciju da dignu krov na ugašenom autu ako skuže kišu.
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Skužio sam da se dužim pritiskom tipke na daljinu zatvaraju svi prozori,nakon što sam se smrzo i zamalo pokisnuo!
Reset elektronike je malo popravio stanje,a počeo raditi nakon godišnjeg pa će malo sačekati
Da. Šteta što da se ne otvaraju duljim pritiskom tipke. To je korisno da izađe ljetna vrućina prije sjedanja u auto.
 

Mrki5

Well-known member
Nisam probao jer mi se nije dalo močiti aute.
Ali i po meni je korisnije da digne stakla ako me nema u autu, nego ako me ima.

Dosta modernih kabrija ima opciju da dignu krov na ugašenom autu ako skuže kišu.
E, jebiga sada , malo li je što i ovo može ? 😁 Mi nismo pričaloo kabrioletu, već C5 . :)
 

ExOduS442xb

Racing
Z zeemax kod tebe je verzije sa redizajnom pa nisam siguran kako je kod njega, ali moj C5 I (prije redizajna) ja imao otvaranje i zatvaranje prozora na ključu. Bile su dvije poze za otvaranje, ulična, otvori sve prozore npr 3cm i druga gdje otvori sve prozore npr 15cm.
 

Mrki5

Well-known member
Z zeemax kod tebe je verzije sa redizajnom pa nisam siguran kako je kod njega, ali moj C5 I (prije redizajna) ja imao otvaranje i zatvaranje prozora na ključu. Bile su dvije poze za otvaranje, ulična, otvori sve prozore npr 3cm i druga gdje otvori sve prozore npr 15cm.
Tako je i kod mene. Pričali smo o C5 1 .
 
Na vrh