Općenita iskustva Berlingo I, 2.0 HDi

deda

New member
Moj bivši.Sada je kod zaluđenog citroenaša Alana,onog kaj ima žabu Degolku,Amia 6,Spaka AZL,a i ovi iza su od njegovih suradnika,neki su i njegvi.
 

bubunini

New member
Pozz!!!
Imam pitance pa ako neko može da mi pomogne.
Imam berlinga 2001 godište 2,0 hdi,do sad nikakvih problema,redovit servis i to je to.
Sad me počeo zezati,pali bez problema,od prve,kad je hladan radi ko traktor,nakon 200 m se ugasi,okrenem ključ upali od prve.nastavljam vožnju ko da nema snage pa odjednom doda gas sam pa popusti i kad postigne radnu temp radi bez problema.nit se gasi,nit ne dodaje gas i potegne bez problema.danas bio auto na dijagnostici i kaže čovjek da do njega nije.kud dalje,injektori ili kompresija ili nešto treče!:confused:?
 

VinkoKre

New member
Berlingo II. 2.0HDI. Gdje mogu nabaviti plastične tiple sa kolima se fiksiraju zadnji prozori. Stakla. Ima ih po tri na svakom prozoru. Jedna mi je nedavno odletila u vožnji. Isto imam problem sa zadnjom plastičnom oblogom na bunker vratima koja se otvaraju na gore. Oni plastični štiftovi su popustili. Bio sam naručio na ebay-u neke nove iz UK ali katastrofa. Par puta mi palo na glavu pa sam skinuo dolje. Ako netko ima ideju kako fiksirati tu plastiku sa nekim vijcima i slično nek puca. Uglavnom sad će novi remen zupčasti biti montiran sa popratnim materijalom. Nedavno kočnice. Diskovi i pločice, otraga kočione obloge. Malo se vidi crno na braniku od dima. Ali koliko dime neki drugi auti mene čisto iznenadilo kako ovaj nikad nedimi.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možeß probat u ovlaštenom, ili
potaj kakvog limara... oni obično imaju dobar izvor za te sitnice
 

Milosh

Test
Nedavno sam vidio ogroman izbor tih tipli kod jednog čovjeka koji se bavi servisiranjem podizača stakala, pa pogledaj da nema koji u tvojoj blizini.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Na vrh