One touch funkcija na staklima

djuan

Active member
Pozdrav! Na mom C4 Picasso II mi ne radi "one touch" funkcija za otvaranje/zatvaranje prozora na vozačevoj strani. Na suvozačevoj radi.
Probao sam one neke resetove, držati 10 sec gumb nakon otvaranja/zatvaranja prozora, ali ne pomaže.
Any ideas? Muchas grazias amici 🙂
 

Cutac

Prèkaroš
Spustiš ga do kraja, držiš tipku za dizanje dok se ne digne i nastaviš držati nekih 10 sekundi? I ne radi?
Probaj reset BSI-ja, pa opet kalibrirati motorić (to sa tipkom) i ako i dalje ne radi, mogu proučiti jel ima štogod korisnog u teh. dok.
 

szahtila

Well-known member
Pozdrav! Na mom C4 Picasso II mi ne radi "one touch" funkcija za otvaranje/zatvaranje prozora na vozačevoj strani. Na suvozačevoj radi.
Probao sam one neke resetove, držati 10 sec gumb nakon otvaranja/zatvaranja prozora, ali ne pomaže.
Any ideas? Muchas grazias amici 🙂
Može objašnjenje što ta funkcija radi, za nas koji nemamo C4?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Verovatno da otvori skroz ili zatvori skroz kad se pritisne taster, bez držanja tastera. Ja sam kod mene otvarao tu kontrolu prozora i cistio. Onda je proradilo
 

szahtila

Well-known member
Verovatno da otvori skroz ili zatvori skroz kad se pritisne taster, bez držanja tastera. Ja sam kod mene otvarao tu kontrolu prozora i cistio. Onda je proradilo
Na C3 ima prekidače sa dva stupnja, prvi pokreće prozor dok se drži, a drugi stupanj kratkim uključenjem (potezanjem ili pritiskanjem do kraja) otvara ili zatvara prozor do kraja
 
Na vrh