Oldtimer susret Travnik(BiH) 2012

gule

Active member
U organizaciji Kluba oldtimera Classic iz Travnika, a kojeg je član i moja debelenkost ove godine se organizira 1. međunarodni susret oldtimera. Planira se maršruta po gradovima središnje BIH:Travnik-Vitez-Novi Travnik-Bugojno-Donji Vakuf-Travnik. Moguće je noćenje na Rostovu(planinski vrh između Novog Travnika i Bugojna sa atraktivnim etno selom i skijalištem) ili na Vlašiću, također skijalište sa mnogim hotelima i odmaralištima u blizini Travnika. Ovom prigodom pozivam sve zainteresirane, da rezerviraju nekoliko dana svog života, te da sa svojim vozilom starijim od 30 godina bilo koje marke i bilo kakvog stanja dođu na susret. Pripreme su u tijeku, a planira se i zanimljiv popratni program(Travnik je koljevka dobrih ćevapa i čuvenog ovčjeg Vlašićkog sira). Ono što se uvijek postavlja kao pitanje je kotizacija. Angažirano je više članova kluba, da vrbuju mnog sponzore-privredne subjekte ovog kraja, tako da se iskreno nadamo, da kotizacije neće biti, no ukoliko i bude raditi će se o nekom simboličnom iznosu. Noćenje 2 noći za one iz udaljenih krajeva će također biti osigurano(petak na subotu, te subota na nedjelju).

SUSRET ÆE SE ODRŽATI 09. i 10. SRPNJA/JUNIJA 2012 godine.

DOBRODOŠLI !
 

deda

New member
Kaj dva,biti će tri.****me me vrag ak ja nebum išel.Bio sam prije 4 godine na Zvezdi i bilo je nezaboravno.Tko misli ić s menom, obavezno sa ženskim suputnikom,inaće nemere.
 

gule

Active member
Kaj dva,biti će tri.****me me vrag ak ja nebum išel.Bio sam prije 4 godine na Zvezdi i bilo je nezaboravno.Tko misli ić s menom, obavezno sa ženskim suputnikom,inaće nemere.
Mladiću jako zdrav stav...žensko društvo...bravo!;)
 

madmac

Member
Kaj dva,biti će tri.****me me vrag ak ja nebum išel.Bio sam prije 4 godine na Zvezdi i bilo je nezaboravno.Tko misli ić s menom, obavezno sa ženskim suputnikom,inaće nemere.
E pa Deda sa takvim se autom bi se tam trebalo tražit kakve ženskice :rolleyes:
pa recimo kad izajdu 4 komada muških tijelesa iz avteka ... a koke sam padaju:palacgore:
 

gule

Active member
Susret se bliži, tj. održati će se ovaj vikend...nadam se, da će iz Hrvatske biti poneki sudionik...evo prilažem zvanični plakat susreta sa programom...



Svi junaci nikom ponikoše...sve džaba, samo treba doći...šta je sad ??? Dolazi li itko osim Dede?
 

gule

Active member
Da se javim i objavim...susret održan...dosta uspješno, došlo oko 80 vozila iz Hrvatske ih bilo, ali nijedan Citroen-zašto??? Deda gdje se ti izgubi?

















Neki od sudionika iz Hr...



 

deda

New member
Nisam se nigdje izgubio,ali nemam love,a i svaki eur viška trošim na svršavanje Amia,jer sam već popizdio gledajući ga kako ćami u garaži nedovršen,a vozio bi se rađe nego išta.Tako dok neće bit gotov nema cunjanja okolo.
 

gule

Active member
Još poneka slika...













I tako to...[


IMG]http://i792.photobucket.com/albums/yy205/tifusnemacki/DSC01477.jpg[/IMG]









 
Na vrh