Odlijepio se krovni tapicirung

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Jednom sam radio sam na Scenic 2001 godiste. Iskreno, pre bih platio nekome nego to ponovo radio. Uzeo sam materijal, fizički je bio lagan, ali je trebalo jos dosta lakši. Nisam ni mogao naci original sivi, skidanje krova, pa verovatno lakse nego na C4 i C4P, kazem, ne bih opet to radio. Uzas
 

Cutac

Prèkaroš
To je muka isusova za radit.
Ako mislis ici na najjeftinije, radije pocupaj to sto imas i zalijepi samoljepljivi armaflex. Izolacije ce biti, a i ovak bi estetski bilo lose.
 

sir.Oliver

Well-known member
pravac prvi auto odpad i nadji drugi tapacirung , koji je u dobrom stanju . najjeftinije i najbezbolnije rešenje . lepljenjem novog materijala ćeš doći na kraj živaca ( ne pomaže više ni pivce ) a nikada to neće biti na zadovoljavajućem nivou . nikada se to neće ni približiti originalu .....
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Znam da za Scenic 1 bilo oko 80e, za C4p je komplikovano, verujem da nije ispod 150e. Koliko u HR kosta, verovatno slicno ili nesto vise. Ako se odlucis sam, ima lepak za to, nacrtan je aligator, proizvodi se ovde. Odlican je jer ne probija tkaninu. Ja sam njime lepio taj debeli materijal, nije popustio ni posle 6 meseci.
 

Milosh

Test
Je li pričate o lijepljenju cijelog tapacirunga (neba) za sam krov ili se odlijepio sloj tkanine na nebu, pa mislite na lijepljenje te tkanine za ostatak neba?
 

dinko1981

Well-known member
Kao sto su vec neki rekli najbolja solucija bi bila naci dobar rabljeni. Ako te zanima kako izgleda popravak imas na yt dosta tutorijala pa vidi jel se mozes upustit u nesta slicno. Meni bi mozda bio najveci problem naci adekvatan materijal za zamjenu.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Je li pričate o lijepljenju cijelog tapacirunga (neba) za sam krov ili se odlijepio sloj tkanine na nebu, pa mislite na lijepljenje te tkanine za ostatak neba?
Mislim na kompletno stavljanje novog neba. Skidanje prethodnog, sve sa sundjerom do te same plastike ili od cega je vec. Pa onda lepak i lepljenje novog neba.
 
Na vrh