Novi C-elysee - par pitanja

kekec01

Member
Pozdrav svima! Kroz koji dan ću postati ponosni vlasnik novog C-elysea ako nešto ne zapne sa kreditom. Neugodno sam se iznenadio kad su mi rekli da uz auto ne ide rezervni kotač, dizalica i pripadajući alat. Zna li netko gdje bih to mogao nabaviti?? Baš me smeta prazna rupa u gepeku. Može li se ikako na onaj njegov tablet spojiti stražnja kamera ili moram to riješiti na neki drugi način? Budući je auto nov i u garanciji moram na servise u ovlaštenu mrežu. Kakva su Vaša iskustva, koji servis je pošten, za preporuku, a da ne dere sa cijenom? Hvala svima!!
I ako netko zna podatke za 15" felge, raspon rupa, ET, Jot...
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Zna li netko gdje bih to mogao nabaviti??
Njuškalo, otpadi... za parsto kuna riješiš.

Može li se ikako na onaj njegov tablet spojiti stražnja kamera ili moram to riješiti na neki drugi način?
Neznam, ali ako ne spojiš dole, preporučam ekran u retrovizoru, meni najprirodnije riješenje.
 

sir.Oliver

Well-known member
teško da ćeš uspijeti .... ja to pokušavam već tri godine , ali još nisam uspio . ( uzgred , koju multimediju imaš u autu ? jel imaš i 7" display ( tablet ) ? )
kotači su ti 4x108 R15 ili R16 . ET do 35 J 6,1/2 .... pitaj što te još zanima ....
 

sir.Oliver

Well-known member
mislim da je 65,1mm
prvo što trebaš uraditi , kada ga dobiješ , montiraj zavesice na sva 4 kotača , stavi folije , uradi čvrst pod u gepeku .
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
ugradnja traje max po ure zavjesice a cca 15 - 20 min deflektori . uzeo na ebay ... sve za cca 35- 40€ . ovlašteni nemoj ni pitati 80€ su i deflektori i zavjesice ( barem ovdje u SK )
zavjesice uzmi i prednje i zadnje . isto tako i deflektore . vjeruj , nećeš zažaliti ....
 

kekec01

Member
Došao C-elysee, uzeo sam gumene tepihe i kadu za prtljažnik. Kada je perfect fit, od ruba do ruba. Super. Gumeni tepisi...nisam zadovoljan. Fali nastavak za odmorište lijeve noge a ni zadnji nisu baš kako sam očekivao. Prodavač je bio ljubazan i stavio ih je u auto pa nisam odmah ni primijetio, gledao sam druge stvari. Zna li netko gdje nabaviti normalne gumene tapihe za C-elysee a da ne koštaju 600kn??
 

kekec01

Member
Na e-bayu sam i gledao. Možda nisam dobro, budem ponovno ;-)
Interesantno je da nigdje u uputama, knjižici, pod haubom ne piše koje ulje ide u motor. Samo piše da ide Total, ali koji???
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Eh, to više kupci nesmiju znati. No možeš na stranicu Totala ili nekog drugog proizvođača ulja provjeriti po autu.

Za gume mogu preporučiti withcar.hr
 

sir.Oliver

Well-known member
Došao C-elysee, uzeo sam gumene tepihe i kadu za prtljažnik. Kada je perfect fit, od ruba do ruba. Super. Gumeni tepisi...nisam zadovoljan. Fali nastavak za odmorište lijeve noge a ni zadnji nisu baš kako sam očekivao. Prodavač je bio ljubazan i stavio ih je u auto pa nisam odmah ni primijetio, gledao sam druge stvari. Zna li netko gdje nabaviti normalne gumene tapihe za C-elysee a da ne koštaju 600kn??
pošto je već stigao , mogla bi pasti i koja fotkica ..... i kratak opis opreme ...
 

kekec01

Member
C-elysee kao C-elysee, deja vu. Boja tamno siva metalik, svi podizači stakla, tablet 7", središnji naslon za ruku, podešavanje volana i sjedala, maglenke, tempomat.....Budem okinuo koju po danu ;-)
 
Na vrh