• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Njuškalo naplaćuje oglase u kategoriji Automobili

sino

Member
Prvo obavezno samo oglasi sa slikom. Oglas bez slike ni ne otvaram i drugo da se može staviti oglas kupnje a ne samo prodaja. Nekad jednostavno nemam vremena ni volje pregledavati na stotine oglasa recimo sa rabljenim dijelovima. Neka meni ponude ljudi šta već kupujem.:whistling:
 

vborovic

C5 modifikator
Nekad jednostavno nemam vremena ni volje pregledavati na stotine oglasa recimo sa rabljenim dijelovima. Neka meni ponude ljudi šta već kupujem.
To nema smisla, jer niti jedan od novh/rabljenih auto online kataloga nema takvu mogućnost ... ako si lijen, nađeš si agenta, platiš mu satnicu, i naći će ti auto, dio ili što već ... zato je nekad plavi oglasnik bio dobar, ali to je bilo sve i svašta na jednom mjestu ...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na mobile.de mi je bolja. Samo joj kronično fali filtriranje po količini co2.

No sve to pada u vodu ako se oglasi ne popunjavaju točno i kompletno. Većina oglasnika koristi svoje baze podataka pa automatski popunjava dosta detalja kod stavljanja oglasa... to smatram da bi isto obavezno trebalo bit.

I dosta je korisno ovo da se iz neke opće pretrage mogu isključit određene marke (Oplo, Škoda i Dačia recimo :D) i modeli automobila, mislim da tog recimo nema na scoutu.
 

diegos

Well-known member
Inače, stavio sam jučer za frenda oglas na oglasnik.hr, cackalo, index, i danas na brmbrm. Što se tiče predaje oglasa, po preglednosti i opcijama mi je najbolji oglasnik.hr, bez puno razmišljanja.

Po broju pregleda nakon 1 dana kaže:
oglasnik.hr 96
cackalo 21
index 27

Vidjet cemo za koji tjedan kako bude :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Opala... par dana ne bacim oko i odmah šou. Držalo se dosta (vjerovatno umjetno) na 29 tisuća i evo ih već na 23.
Nači 60% je nestalo.

Ko zna di će to stat... ako stane :D
 

BoboActiva

New member
Zvao sam frenda i veli da su oni zadovoljni, veli da im je dno bilo oko 20 tisuća, sad je oko 22 tisuće, kaže da je bila hrpa duplih oglasa od trgovaca i da i broj pogleda nije pao.
Nema vraćanja na staro.

Ja baš ne dijeim njegovo mišljenje jer konkretno broj Alfa romea je pao više od 2/3 ali dobro kad su zadovoljni.
 

vborovic

C5 modifikator
Broj pogleda ne prati linearno pad oglasa, ali bude, ubrzo, jer budu posjetitelji/kupci vidjeli da ima 3 puta manje ponuđenih vozila (kakva god ona bila) i polako se budu udaljavali od njuškala.
 

BoboActiva

New member
Ne ulazim u to, ja sam napisao njihovo viđenje stvari, realno kad odeš na bilo koji oglasnik ima dvadesetak novih oglasa na svim autima dok na njuškalu ima bar sto tako da ako im je i ovih 20 tisuća platilo oni su u velikom plusu.
Na kraju rade za lovu a ne da bi mi besplatno oglašavali.

Što se mene tiče ja bi volio da imaju konkurenciju u još jednom oglasniku a ne u još 4 mala jer je to gubitak vremena u traženju po svakom od njih.
 

diegos

Well-known member
Ma svaki auto će nać svog kupca pa tako i ovaj prije ili poslije... Èak mi je za usporedbu oglasnika manje bitno ako će biti 100 pregleda ili 500, zanimljivije je vidjeti razliku od jednog oglasnika do drugog :grin:
 

krikesa

Member
Koliko ja vidim, na njuškalu iz dana u dan sve više manje isti oglasi, samo ih dižu na vrh.
Pratim kategorije Xsara Picasso, Ford C-max i rjetkost je vidjeti nekog novog. Samo se stari iz dana u dan recikliraju.
 

ZlatkoC4

Well-known member
nikad me nije zanimao broj pregleda oglasa koji stavim. kad sam zadnju C3 stavio na njuški osmi koji je pregledao oglas je bio kupac i riješio sve 7 dan od predaje oglasa.

dok je kum stavljao audia, passata imao je neznam ni sam stotine pregleda niti jednog kupca. u auto kuči ga je dovezao danas sutra išao potpisati papire za kupoprodaju. tako da tu nema pravila. onaj koji zna što želi kupiti će naći to što traži pa makar se to zvalo i čačkalo ili ne znam kako.

ps. njuškalo bih moglo uplatiti i neku donaciju za CFH kad se o njemu pišu stranice promocije :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:surprised:

Imaju ispod 15 tisuća osobnih auti u oglasima. Šema sa pumpanjem brojeva i auta kojih fale ide preko onih karambola.
Primjerice za Puh 205 se pod osobnim autima navodi da ih je 5... u stvarnosti su samo 2 + 3 u karambolu.

I tako... rvacka posla.
 

BoboActiva

New member
Ne pumpaju oglase.

Onaj vanjski broj je točan, ali kada uđeš u podkategorije onda brojevi nisu točni što je nebitno.
Zbrajao sam neki dan na alfi i još na nečemu. Inače sada su na 23000 što je rast od oko 2-3 tisuće.

Ostali oglasnici nisu ništa napravili i mislim da će se polako vraćat ekipa na njuškalo.
Cackalo brzo radi ali izgleda ne amaterski nego smješno.
Plavi - zablokira kompjuter kad ideš gledat slike- katastrofa
Brm brm je očajno spor i nema nikakv porast oglasa.
Index izgleda ok ali oglasa ništa.
 
Na vrh