neugodan zvuk od retrovizora kod većih brzina

ZlatkoC4

Well-known member
balončići su kao da je u njima zrak
ne mogu sa sigurnošču reći ali mi ovo izgleda kao da je netko zagrijavao retrovitzor pa je film kroma se digao. možda i grješim.
ali tu plastiku možeš kromiranu naknadno uzeti.

a fučkanje trebalo bih raskopati retrovizor i vidjeti u tom djelu što bih bio razlog fučkanja pa to riješiti sad je hladno ali možda se budem u garaži malo poigrao sa tim da vidim uzrok ustvari probam odgentnuti uzrok.
Ali svakako bih trebalo to odgenetnuti. Iako meni jako rijetko fučka ali eto neka netko riješi pa če i drugi onda znati.

možda bih trebalo samo 1-2mm probati zarotirati na nosaču pa dobije tu aerodinamiku pri kojoj ne bih fučko. ali ne znam dok se ne otvori dali ima uopče mogučnost nekog podešavanja.
 

vborovic

C5 modifikator
Ako dobro vidim, to je naljepnica, jer ovaj nosač (na kojem je žmigavac) ne postoji kao kromirani dio, onda sve jasno ... ili je bilo izloženo nekim ekstremnim temperaturama ili nije kvalitetno nalijepljeno (kvalitetna folija) ... kromirani poklopac je oko 300 kn komad, novi
 

diegos

Well-known member
Fućkanje ili ne, lijep je auto i dobro mu stoji crna boja... ;) Samo su meni ovi DS4 nekako visoki, treba to prizemljit :D
 

Cutac

Prèkaroš
na toj brzini ti čuješ fučkanje imaš li ti upče prozore i izolaciju kad čuješ na toj brzini retrovizore. ?
Armaflex svuda :D

Meni fućka na onom procjepu, kad sam ga zalijepio, niš se nije čulo.

Samo su meni ovi DS4 nekako visoki, treba to prizemljit
Nije ni c4 bolji. Ima male kotačiće pa se čini visok, a i da ga se malo zabije, ne bi bilo loše :angel:
 

viliamr

New member
hvala na komentarima :)
ma dobro, taj krom mi ne smeta toliko.. ali fućkanje da. to bi baš volio riješiti.
@zlatkoC4: ako uspiješ nešto obavezno javi!

u međuvremenu ću se pozabaviti s nadogradnjom navi sustava (RT6 emyway sw2.20) :cool: tražim način da dobijem kalibracijske fajlove bez da dajem lovu ovlaštenim servisima. navodno se to da dobiti slanjem user_com.dat fajlova (mirascripts) nekom liku :angel:
 

markan1000

Well-known member
a možeš lijepo, kad ti bude usput neki ovlašteni servis, svratiti s autom do servisa i reći im da te muči fućkanje retrovizora. s obzirom koliko ljudi ima taj "problem" valjda su dosada skužili o čemu se radi i kako se to rješava.
 
Na vrh