Neobavezni razgovori 💬

Pavel

Lepiℱ
Kad smo kod građevine i sanitarija, privodim kraju radove.. Iduća stavka stepenice. Ima li tko iskustva sa Minka stepenicama? Austrijske spiralne stepenice. TraĆŸio sam metalne stepenice na koja bi stavio gaziĆĄta međutim cijene su u par mjeseci toliko podivljale da to nije normalno. ProĆĄle godine frend radio za 12.000 komplet sve, sad samo metalna konstrukcija od 9 do 17.000 kn. GaziĆĄta 650kn (ili varijanta Bauhaus, pa da sam idem postavljat). Ograde po 1200kn/m..

Odustah i eto, okrenuo se ovoj opciji.

http://www.minka.at/katalogseiten/Minka Katalog 2013 pdf 20.pdf
Mislim da su ove jednom i nudili u Pevexu ili Bauhausu ali nisam siguran. Uglavnom daleko jeftinija opcija. Gledao sam montaĆŸe po YouTubeu i zapravo me zanima jel ima tko kakva iskustva? Kvaliteta, stabilnost? :)
 

Milosh

Test
Isto kao i sve iz lidla, jebiga, takva je kakva je, ali je dobra sa djecom.
Jel imaĆĄ ili onako kaĆŸeĆĄ?

Znam da to ne moĆŸe biti kvaliteta kao Grohe ili Armal, ali zanima me jesu ok ili su loĆĄe. Npr. od tih jeftinijih ja imam termostatsku slavinu za kadu iz Bauhausa i super je, niĆĄta joj ne fali, i ima 5 godina garancije. KoĆĄtala je 150 KM a najjeftinije koje se kod nas mogu naći su 300 KM.
 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
Ima frend. Termostatska je, za tuĆĄ i svojevoljno mijenja temperaturu.
Znači namjestiĆĄ na x, ona drĆŸi tamo i odjednom krene hladna, pa ju moraĆĄ udariti i onda opet normalno.
 

markan1000

Well-known member
Jel ima iko iskustva sa slavinama za vodu (za kuhinju i kupatilo) iz Lidla? Kakva je to kvaliteta?
Imam dvije njihove slavine u kupaonici na dva lavaboa. Postavljene prije 5 i pol godina. Na jednoj je bila otiơla gumica ili tako neơto nakon cca godinu, godinu i po dana. Uredno su poslali skroz novu slavinu, i s tom novom odonda nije bilo problema. Ova druga radi bez greơke od samog početka.
Radi se o modelu koji ima otvoren ovaj dio slavine iz kojeg izlazi voda, pa je to svima jako fora kad prvi put vide i pitaju gdje smo ih kupili. Taj dio je naravno malo teĆŸe čistiti, ali dosad nisam primijetio da se neĆĄto istroĆĄio ili oĆĄtetio materijal. Uglavnom, jako zadovoljni.
 

bjelivuk

Well-known member
UredniĆĄtvo foruma
E ĆĄta ćeĆĄ sad?! Jedan govori da ne valja, drugi kaĆŸe da valja...
Glavni dio pipe je kartuơa. Neki modeli su osjetljivi na tvrdu vodu, neki nisu. Lidlove su očito tako-tako. Ovisno tko im radi koju seriju i model.
U ovom dijelu Istre gdje je crveno, nama su Armalove trajale po pet godina, a s druge strane Schmidler je prva ugradnja otkako je kuća sagrađena i rade već 24 godine besprijekorno. Brat je u ovom području mekơe vode i Armal njemu traje već preko 12 godina. Nagađam da je tvrdoća vode glavni faktor trajnosti keramičkih ventila. ;)

 

markan1000

Well-known member
Ekipa, zna li netko za neki SUP (stand-up paddle) servis u Zagrebu i okolici. Ili neki servis koji nije specijaliziran za SUP, ali se bavi time? BliĆŸi se ljeto i ljetne radosti, a ja se sjetio da moj SUP na napuhavanje ima jednu rupicu od lani. Inače bi to sam krpao, ali baĆĄ je na nezgodnom mjestu pa sam mislio dati nekom tko se bolje kuĆŸi da to proba zatvoriti, a ne mogu niĆĄta pametno na netu pronaći
 

pokra89

Well-known member
Kad u lignje idem ne moĆŸeĆĄ ostat od takvih instagramuĆĄa i instagramera... Usidre se jahtom na otvorenom moru i udri, a Petar Hektorović, Hrvat, Juraj Dalmatinac, Krilo Lux i ekipa nek zaobilaze gospodu.
A viơe su u moru nego na tom čudu.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Srcati ơta je zanimljivo u ovoj daơčurini i veslu? Ovo isto ko sonom rozom tičurinom jedno vrijeme! Otiơo je ovaj svijet ukurac
 

pokra89

Well-known member
Pa jedna/jedan se krevelji na daơčurini, druga/drugi slika. I u onom trenutku kad ova/ovaj prva/prvi pada u more s te daơčurine, a ova/ovaj druga/drugi uhvati taj trenutak, to bude moćno. Lajkovi prơte na sve strane. To i jednorozi su sada IN. Bogu hvala pa je korona, valjda će zaboravit na te ****arije kad se sve ovo smiri. Ili će im ih miơevi izgrist u međuvremenu
 
Na vrh