Neobavezni razgovori 💬

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
U Wieneru ponuda 1250kn.
Da, Wiener je trenutno najjeftniji. Skinuo je Savu u svim kategorijama. Kak imam 4 auta doma u pravilnim razmacima unutar godina, točno mogu pratiti kvartalne promjene u osiguranjima. :) Od ljeta je Wiener best-buy.
 

Pavel

Lepi™
Da, Wiener je trenutno najjeftniji. Skinuo je Savu u svim kategorijama. Kak imam 4 auta doma u pravilnim razmacima unutar godina, točno mogu pratiti kvartalne promjene u osiguranjima. :) Od ljeta je Wiener best-buy.
Do sada sam išao logikom, ako nema štetnog događaja, osiguranje je jeftinije. I sad uzmem proučavati police od Euroherca. Kako mi je rastao bonus, tako su mi dizali osnovicu za osiguranje. U principu popusti bi mi bili oko 70kn iz godine u godinu. Sad su narasli za skoro 300.

Wiener mi je ponudio full kasko za Kamiq - 3000kn, osiguranje za C5 - 1250kn, čak i dopunsko im je jeftinije od konkurencije. Tako da ću prenijeti 3 vozila, gospodarska vozila i članove obitelji (dopunsko) u Wiener.

Nadam se samo da mi Euroherc neće raditi problem za raskid police. Jer vozilo nije išlo na tehnički a nisam mogao tražit raskid prije jer ne rade.
Vidi da nije neko ograničenje uključeno, za djecu...
Promjenio sam jezik aplikacije. LoL... Bio je uključen HR pa je imao filter da prikazuje samo sadržaj koji ima prijevod.

Sad prikazuje sve normalno. Glupan
 
Posljednje uređivanje:

Pavel

Lepi™
Pavel Pavel Cutac Cutac
Što se tiče Netflix-a i tako toga, skinete tri magične aplikacije i imate skoro sve to, besplatno. Još ako imate Real Debrid nalog, FL660 vam je granica. :ROFLMAO:
Ja sam prekomotan po tom pitanju. Sve što iziskuje korak više, dodatnu instalaciju, nešto sa strane - u startu odbacim. :D

Netflix za serije/filmove, Deezer za glazbu. Dugo vremena sam koristio Mac računala jer - otvorim i imam sve. Ne moram instalirati driver za ovo, driver za ono, daj Office, daj player neki, ajd sad nešto 10-to itd. Platim pretplatu i za Cloud (OneDrive) pa si ni s prostorom ne razbijam glavu i imam pristup na svakom računalu svemu. Kolege na poslu su se borile sa IPTV-om i ne znam čime ne, ja sam prelijen za to. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ne da se ni meni tako to.
Stisnem tipku Netflix, nađem film, OK, i eto i filma i titlova.

To da ne moram skidati, tražiti titlove, prebacivati na USB mi vrijedi tih 60-70 kuna mjesečno.
I još imam izbor filmova, ovak moram iz glave ili iz nekih lista tražiti.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ne da se ni meni tako to.
Stisnem tipku Netflix, nađem film, OK, i eto i filma i titlova.

To da ne moram skidati, tražiti titlove, prebacivati na USB mi vrijedi tih 60-70 kuna mjesečno.
I još imam izbor filmova, ovak moram iz glave ili iz nekih lista tražiti.
To je istina IPTV je ubio pirateriju. I naravno ogromne brzine pristupa internetu su omogućile komtan streaming. Prije 10 godina si imao problem dostupnosti i nisam mogao nikako dobiti 100/50 Mbps za parsto kuna. Danas HBO GO za 5,99€ mjesečno: upališTV, upišeš ime filma/serije, gledaš. :) Možeš do pet uređaja povezati na jedan račun. Za te novce, ne postoji alternativa. Čak ni ona nelegalna. :)
 

Milosh

Test
Ja pričam o aplikacijama koje funkcionišu isto kao Netflix aplikacija. Klik na aplikaciju, upišeš šta želiš, pričekaš par sekundi, klik na stream koji želiš, kreće video... Ako si podesio jezik za titlove, idu i titlovi... To vrijeme skidanja i prebacivanja, i traženja titlova je prošlo.
 

Pavel

Lepi™
Ja pričam o aplikacijama koje funkcionišu isto kao Netflix aplikacija. Klik na aplikaciju, upišeš šta želiš, pričekaš par sekundi, klik na stream koji želiš, kreće video... Ako si podesio jezik za titlove, idu i titlovi... To vrijeme skidanja i prebacivanja, i traženja titlova je prošlo.
Bio si naveo tri aplikacije pa mi nije bilo jasno zašto komociju jedne mijenjati za tri. Ja se držim Netflixa i ostalih plaćenih servisa jer mi to daje garanciju za uslugu. U IT-u recimo postoji velika razlika između korištenja plaćenog dijela programa (jer se ugovorno obvezujete, ti plaćaš da nešto radi - ako ne radi mora se popraviti) ili uzimanja nečeg free iz librarya kojeg dižu entuzijasti..Jer tu nikad nisi siguran hoće li taj entuzijazam jednom splasnuti a podrška prestati. :)
 

Milosh

Test
U IT-u recimo postoji velika razlika između korištenja plaćenog dijela programa (jer se ugovorno obvezujete, ti plaćaš da nešto radi - ako ne radi mora se popraviti) ili uzimanja nečeg free iz librarya kojeg dižu entuzijasti..Jer tu nikad nisi siguran hoće li taj entuzijazam jednom splasnuti a podrška prestati. :)
Slažem se, stoji to sve, samo kažem da se 99% toga može imati za džabe.

Mislio sam na tri nezavisne aplikacije, a svaka se ponaša tako kao Netflix app, i nudi otprilike isto. Zato se nismo razumjeli. :)
 

Pavel

Lepi™
Mislio sam na tri nezavisne aplikacije, a svaka se ponaša tako kao Netflix app, i nudi otprilike isto. Zato se nismo razumjeli. :)
Pa tako već da. :) Ja reko tri aplikacije mi trebaju da bi mogao gledat film, pa reko kud veće komplikacije do toga. :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Taman kad pogledam oglas, čitam sve što je od servisa rađeno, cijena, fotke, dokaz o kilometrima, pomislim prilika za otić pogledati auto i onda ga završno usere: Moguća zamjena za jeftinije ili skuplje vozilo. Moja doplata.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Evo još jedne crtice iz oglasnika. Lik mi neće poslat, a ima ga isprintano, potvrdu iz STP o kilometraži, neg kad dođem će mi pokazat. Ka da trgujemo fotografijama nage Jovanke snimljene u tajnom Titovom bunkeru, pa će mi pokazat osobno. Jer, imam resursa za učinit dvi iljade kilometara za vikend, pa ono, kad dođem pokazat će.
 
Na vrh