Neobavezni razgovori 💬

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve stoji. Al mi nije jasno zašto si TU Kiu išo gledat, pogotovo za tu lovu... znam da ti je bilzu, možeš ti i bolje ;)
Nu poštenog auta, ide to za istu cijenu, ako još tražite:


147f.JPG
 

Pavel

Lepi™
Na Facebooku mi zna izbaciti index oglase..Zaključak:

1. Svi auti u RH su "jedinstveni". Jedinstveni primjerak u RH, samo jedan ovakav, samo jedan izašao iz tvornice..Valjda najveće tržište individualno kreiranih modela.

2. Svi imaju full opremu. Ne kužim taj dio..Full opremu jedino nude Azijati (jer imaš 2 il 3 paketa i onaj zadnji najskuplji ima sve). Tipa Hyundai recimo. 3 ili 4 paketa opreme i bok. Ne shvaćam kako BMW može imati full opremu kad je hrpa opreme doplata s time da određeni komadi opreme isključuju drugu. Recimo VW, uzmeš varijabilnu podnicu, nema premium audio sustava (vjerojatno je problem subwoofer). Zašto onda oglasiti full oprema kad nije?

3. M paket, RS paket itd..Hrpa njih kupi felge, zalijepi značku na prtljažnik i to je to. Sve sportske modele zaobilazim jer ih 80% sportski paket nije vidjelo.

4. Vozio direktor/žena/umirovljenik. Ne znam što se time točno želi reći? Direktori ga ne zakucavaju u blokadu pa je to znak očuvanosti automobila ili? Direktor kupio S63, vozio od kuće do posla. Daj onak.. Tko je vozač je nebitan podatak. Kreten može biti i direktor i svećenik..

5. Svaka slika interijera premium modela (ono kad slikaju infotainment), vidiš gore u kutu playing Extra FM. Ne osuđujem, samo primjećujem. Smiješno mi je. :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Na Facebooku mi zna izbaciti index oglase..Zaključak:

1. Svi auti u RH su "jedinstveni". Jedinstveni primjerak u RH, samo jedan ovakav, samo jedan izašao iz tvornice..Valjda najveće tržište individualno kreiranih modela.

2. Svi imaju full opremu. Ne kužim taj dio..Full opremu jedino nude Azijati (jer imaš 2 il 3 paketa i onaj zadnji najskuplji ima sve). Tipa Hyundai recimo. 3 ili 4 paketa opreme i bok. Ne shvaćam kako BMW može imati full opremu kad je hrpa opreme doplata s time da određeni komadi opreme isključuju drugu. Recimo VW, uzmeš varijabilnu podnicu, nema premium audio sustava (vjerojatno je problem subwoofer). Zašto onda oglasiti full oprema kad nije?

3. M paket, RS paket itd..Hrpa njih kupi felge, zalijepi značku na prtljažnik i to je to. Sve sportske modele zaobilazim jer ih 80% sportski paket nije vidjelo.

4. Vozio direktor/žena/umirovljenik. Ne znam što se time točno želi reći? Direktori ga ne zakucavaju u blokadu pa je to znak očuvanosti automobila ili? Direktor kupio S63, vozio od kuće do posla. Daj onak.. Tko je vozač je nebitan podatak. Kreten može biti i direktor i svećenik..

5. Svaka slika interijera premium modela (ono kad slikaju infotainment), vidiš gore u kutu playing Extra FM. Ne osuđujem, samo primjećujem. Smiješno mi je. :D
Sad će se Tanaja Tanaja javit. U nekoj temi ima sabranu listu top slenga iz oglasnika. :)
 

markan1000

Well-known member
A gle, slučajno imam u familiji jedno takvo pozitivno iskustvo s kupnjom direktorskog auta. Ali provjereno direktorskog. Punac zahvaljujući prijevozničkoj firmi koju ima, jako je puno surađivao s Auto Hrvatskom. Prije nekoliko godina je tražio auto, nije nešto posebno izbirljiv, i dečki iz Auto Hrvatske su mu rekli da se prodaje nekakav šefovski Mondeo MK4, 2.0 TDCI 140 KS čini mi se. Auto je bio 3-4 godine star, prošao cca 220.000 km, vožen na relaciji Njemačka-Zagreb. Servisna knjižica uredno ispunjena iz Auto Hrvatske, rađena minimalno dva servisa godišne. Sada, još nekoliko godina kasnije, auto ima 350.000 km i doslovno, ali doslovno bez iti jednog izvanrednog kvara.
Ali ponavljam, auto je stvarno bio direktorski/šefovski, nije bila kupnja preko oglasnika nego usmenom predajom, stvarno vožen na otvorenoj cesti što je vidljivo i po kilometraži. a to se valjda i želi reći kad se naglašava da je bio direktorski, da nije rauban po gradu nego da se nagutao kilometara po autoputu. Samo naravno da nije svakom za vjerovati.
 

markan1000

Well-known member
Pa zato sam i napisao šefovski/direktorski. Naravno da se nije radilo o direktoru Auto Hrvatske, nego nekom srednjem/nižem šefu. I što je tu čudno da je netko iz srednjeg menadžmenta puno na cesti, pogotovo u firmi koja se bavi zastupanjem i prodajom?? Zar je čudno da će netko radije putovati autom nego avionom do npr. Munchena?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije to ni blizu velika kilometraža kako se čini na prvu.
60.000 je tri puta tjedno Ri-Zg ili jednom tjedno Zg-Minken. Ima tu nerijetko i većih kilometraža...

A sam pojam direktor pokriva širi broj ljudi, nije to samo ekipa koja u odjelu sjeda u A8. Neki su u trenirci sjedali u direktorski C3 :)
 

Dalibor

Dado Tornado
da ti iskreno kažem baš direktora koji ima titulu direktor nisam još sreo da je vječni u autu, a sa 60.000 na godinu je 250 km u prosjeku svaki radni dan... ali sigurno ima i takvih, pogotovo ako koristi firmin auto i privatno
 

sir.Oliver

Well-known member
alal vera razlozi .... školovan personal ??? možda nekada davno , danas sigurno NE ... nitko ne školuje sebi konkurenciju !!! ne menja deo .... ne , ne menja jedan , menja dva , nekada i ceo sklop . nema prevare ??? ... dolije ti dcl dva detergenta za pranje vetrobrana , ali na računu je cijeli litar . isto tako i antifriz . a zašto mislite da u ovlaštenom imaju kvalitetnije filtere nego u maloprodaji ??? kada ugradjuju jedne i te iste filtere ..... i da ne nabrajam ....
 

Pavel

Lepi™
Neobavezno - uzeh jučer Netflix. Bacio me normalno na regiju HR, sve obavio, prvih mjesec dana free (do sada sam parazitirao na tuđim). Hrpe serije nema. Peaky Blinder, Brooklyn Nine-Nine, Alienist.. Međutim sve te serije ima cura vidljive na HR, ima best frend, ja sam ih imao..Pa mi nije jasno jel to samo zbog trial perioda ili? Jer oni su isto HR regija.
 

Cutac

Prèkaroš
Netflix stalno mijenja ponudu po drzavama, mozda zato.

Ja evo gledam E30 po oglasnicima. Ako nisu mesarene(drugi motor, ovjes), onda su 316i. Bas je losa ponuda kod nas.
 

Pavel

Lepi™
Pa znam da mijenja al sumnjam da bi baš tako radikalno mijenjali. Onak svi oko mene imaju te serije. XD

Ja sam danas vodio rat sa osiguranjem. Euroherc, konkretno.
Polica za C5:
2019 - 1901kn,
2020 1868kn,
2021 2144kn..

Otac platio, kad je došao doma ja poludio. Sreća nije išao na tehnički tako da u ponedjeljak idem tražiti raskid. Referalna cijena sa 2200kn (na koju se računa sve, otišla na 3100kn. Zvao telefonski, nije greška, sve je u sustavu, oni samo ubacili brojeve.

U Wieneru ponuda 1250kn.
 
Na vrh