Neobavezni razgovori 💬

charllie

Active member
Evo drustvo,nebum se delal englez jer nerazumim eng.,gleda li ko na Y.tubu kaj se desava s izborima,navodno izlaze velike muljaze na svjetlo.
Morem li oprati butelju🍾 za Trampa.
 

Franz

Well-known member
ko da bi bio problem u dvostranačju srediti izbore, pogotovo u elektorskom sistemu,
Da, toliko su napredna demokarcija, da umjesto vlasti, tamo oporba namješta izbore. :) How yes no. Mislim da je to tehnički nemoguće. Za urotu možeš imat max troje ljudi, a ne cijeli lanac od desetak tisuća i da ništa ne procuri. Nemoguće. I negdje bi trebalo biti barem milijun listića u smeću. Lik je izgubio jer je narcisoidni kreretn, a ne, jer je pokraden. ;) Ne tvrdim da je Džo bolji.
 

markan1000

Well-known member
I ajatolah Homeini je na twitteru komentirao naprednu američku demokraciju, koja bi trebala biti uzor svima na svijetu

What a spectacle! One says this is the most fraudulent election in US history. Who says that? The president who is currently in office. His rival says Trump intends to rig the election! This is how #USElections & US democracy are.
 

Dalibor

Dado Tornado
Franz Franz

ne tvrdim da sam poznavalac, ali koliko znam opće je poznato da su demokrati dva put namjestili, jedan put na izborima 1960. kada je pobijedio kennedy zahvaljujući glasovima koje je donio gradonačelnik chicaga, ne bi me čudilo da je tu nešto odigrala i čikaška mafija
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na koju rečenicu ili detalj odmah zatvarate oglasi?

Ja najbrže klikćem ''X'' kad vidim ''mjenjam za skuplje ili jeftinije''. Taj mora da je dobar.
 

Cutac

Prèkaroš
Kad vidim da je išta pisano velikim štampanim, da ima zvjezdice, uskličnike ili bilo kakve ponavljajuće znakove.

***TOPP***

PRVI VLASNIK REG BEZ GREŠKE

auto je servisiran oćuvan pali vozi reg 12 20 bez zamjena telefon 095213954

Bez kune ulaganja

fixno, extra, KAO NOVO NOV NOV NOV



Uglavnom svaki oglas koji nije civilizirano i pismeno napisan preskačem, ma kakav auto bio.
E i prvo pogledam jel tip preprodavač, ako je, sa tim šljamom nemam namjeru imati ikakvu komunikaciju.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovo ko da si kopipejstao pol oglasa na netu :D
Jako iritantno da, pogotovo na fejs oglasima milioni onih ikonica. Block :)

Valjda što je gori auto, to je glasniji oglas.

S druge strane, iako nije indikacija ničega, volim kada u opisu piše sažetak održavanja, a i sve više oglasa dolazi sa brojem šasije, što je pohvalno...
 

Cutac

Prèkaroš
Jako iritantno da, pogotovo na fejs oglasima milioni onih ikonica
To fala bogu ne znam kako izgleda.

Neki dan zovem za neke felge tu u blizini, neke RC Design. Ajde, smeće su, ali ako ih dobijem pojeftino, ko ga jebe. Nove felge 2300, ovaj traži 1600. Je ****c, izgrebane RC za 80% cijene novih. Napisao na oglas da cijena nije fiXna, pitam ga koliko bi spustio, on veli može 1500. Krenem reći da je i dalje previše za RC, ovaj upada u riječ "a kaj bi ti za 1000" i poklopi.
Pa majku ti jebem nepismenu...

I zato sam si jučer naručio nove ATS felge, oću se za parsto kuna ciganit sa najvećim ciganima - preprodavačima.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pametno.

Kad imam takva natezanja, obično dam ponudu ispod cijene na kraju uz dodatak da odmah krećem ako može. Imam nekih 30-40% uspješnosti, što je po meni čak i ok, s obzirom da su to onda vrlo povoljne kupovine.
Nekad prvo odbiju, pa se jave kroz pola sata da ajde... al često me i steraju u ****c. Ko za jednog Bembija prošle godine, ali skoro pa sam razumio čovjeka, isto bi i ja reagirao :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ma jer se kakti razumijem u aute, kad netko gleda od prijatelja rabljene, ja idem sa njima.
Ti preprodavači su baš šljam, nemaju srama, kulture, katastrofa.

Gledao sa sestričnom Kiu Rio iz Siska Kia Rio 1,4 PLIN (REG 03mj 2021 god) PRVA VLASNICA kartice/zamjena, 2010 god.
Došao tip, auto još mokar od praone, ajd ok.
Pitam jel to njegova žena vlasnica(znam da je šoderaš, ali da ga prcam), on kaže nije, nego je on. I ja pitam kak onda prva vlasnica. Pa lako, on je to prije dvije godine od prve uzeo. OK
Sjeo u auto, na satu 220-225 tisuća, tako nešto, uglavnom dvije godine kilometara više nego što piše na oglasu. Pitam kako to, on veli da je išao često na more sa njim.
Jel kad lupan? NIKAD NIKAD NOV
Vozačev prag trune ali je prefarban preko, zadnji lijevi blatobran je ili kitan ili ga je netko žvakao.
Ajde, pali motor.
Kresne ga, anlaser ostane vrtjeti još sekundu. Pita on šta je(a ja niš rekao nisam), ja kažem, a on meni da je to jer on ostane držati ključ kad upali.

To je friško iskustvo, ali to je odvratno imati posla s takvim ljudima.


A mlade dobijem kad gledam neki C4 sa nekime i on meni prodaje neki kvar pod normalno. A JA DOŠAO SA JEBENIM C4 :LOL::LOL:


A jackpot je kad naletiš na pokvarenog i besramnog šoderaša koji je k tome i glup. Znači ne samo da te zajebava jer je prevarant po struci, nego je i glup pa ti pokušava uvaljati auto kojeg je netko njemu uvaljao.
 
Na vrh