Neobavezni razgovori 💬

Pavel

Lepi™
E i ove "Line" opreme auta. R Line, SLine, M paket, bozje matere...
Svako govno mora izgledati kao da je neki sportski auto. Prvo i osnovno, što fali komforu, zašto sve mora biti sportsko? A drugo, prije su takvi auti bili rijetkost i pojava, a danas praktički isto izgledaju M3 i jebeni 318 dizlo. I Golf GTI i 1.6 dizlo.
Pa kad imaju kupce za to..To ima prođu..

Ja bih volio jednom, kad bih imao priliku, uhvatiti nekoga tko recimo u kolovozu, u 13.30, sunčano, vidljivost 3.5km, ima upaljene maglenke na BMW kockici..Onak samo da znam zašto? Lijepo bih pitao čovjeka, koja je svrha pa samo da eto, otkrijem i ja te misterije.

Ili kad stave ona fake kineska plava svjetla u far..Zašto? Pa pobogu čovječe zašto? Znači prvo vidiš 20m ispred sebe (dakle beskorisno), drugo zasljepljuješ mene i ostale koji idu u susret..I ono najbitnije - izgleda nakaradno.

Najgore je što to rade i u nekim skupljim i novijim autima. Znam kak izgleda OEM LED far a to tvoje nije. Zašto? Na kilometar se vidi da si glupan..

****te meni bi bilo bed u BMW 3 E92 koji ima halogen far, ugradit ****ariju. Oke, ako kupi cijeli far OEM pa stavi Xenon ili što već..Al kad izvadi halogenu Osramicu i gurne eBay čajna šit- zašto? Kaj to nekog rajca? I onda gledam ekipa po fejsu ispod erfolga i ostalih - "A kak tehnički i to? Kak se atestira?" Pa atestira se tak majmune, da te izvučem van, posjednem na 1.5m ispred tog fara i upalim ti kratko svjetlo. Blejiš u njega 2 minute i nakon toga si prošao atest. Prvih 20 dobije i certifikat "Idiot godine" kojim može preuzeti besplatno porciju ćevapa i USB sa 100 hitova Zvezde Granda.

O stavljanju M znački na 116d ili AMG63 na A180 neću..Ne kužim. Meni je neugodno radi takvih, ne kužim kak njima nije.

Ali radi takvih, i obiteljska limuzina ima iza difuzor a naprijed usisnike kao da je ispod poklopca Aventadorova mašina koju treba hladit.
 

Cutac

Prèkaroš
13.30, sunčano, vidljivost 3.5km, ima upaljene maglenke na BMW kockici
Misliš na onu kamatarku sa žutim maglenkama? :D

Ima jedna gaserka u Sisku, vozi šljivik bijeli. JapanRacing felge, neki čisto fin auspuh, 1.5 ja mislim. A kad se voziš iza nje, plavi dim suklja ko iz motorke :D
 

Pavel

Lepi™
Misliš na onu kamatarku sa žutim maglenkama? :D

Ima jedna gaserka u Sisku, vozi šljivik bijeli. JapanRacing felge, neki čisto fin auspuh, 1.5 ja mislim. A kad se voziš iza nje, plavi dim suklja ko iz motorke :D
Eeeee taaak, hahahahahahaha
Sisak, moraš ga voljet ❤
 

Ruske

Active member
fotkano samsungom A51, zasto? pa nije neka bas slika

ima itekako smisla. dosta mi svih jurilica i nepouzdanih auta. ovo je 850km sa tankom od 45 litra. bez da pazim. brutala. jedino su sicevi uzasno neudobni kad usporedim sa svojom lagunom, nakon 150-200km me pocela boliti ledja...al dobro...gledao sam volva v40 1.6d dakle hdi, 115ks 6 brzina, posto me pale volvi inace vec neko vrijeme...ali s druge strane srce kaze laguna coupe monaco gp. moram vidjeti sta ce biti uskoro...citroena nema nijednog bas da me pali da uzmem, nazalost...
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Jučer usput na benzinsku da provjerim tlak u gumama, kad na kompresoru zamjenut manometar digitalnim... e reko na drugu ću, prc... tek na trećoj kazaljkica! Majku mu evo što je više nema na instrument tabli vidjet, šta fali onim što pokazuju tlak zraka 😡
 

pokra89

Well-known member
Šta samo zvocas, živila digitalizacija. Ne znam kad sam zadnji put bio na benzinskoj koja ima kompresor na kazaljke, a da radi.
 

markan1000

Well-known member
Meni je najgore na tim digitalcima, što je uglavnom ekran postavljen previsoko i onda dok sam dolje sagnut npr. na suprotnoj strani auta, nemam pojma na koliko mi je guma trenutno napumpana, nego samo moram čekati onaj beep. A onda ako pored tebe drnda neki šleper, čuješ ku.ac a ne beep. Uglavnom, debilana
 
Na vrh