Neobavezni razgovori 💬

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Digli cijene a? Bome nisam gledao ni naručivao ništa već mjesecima tamo. Kineska ''3M'' plava je odmah pod prstima tvrđa od orginala i rekao bi da mrvicu slabije skida, ali je stvar u nijansama, barem meni amateru.
Ne zahtijeva poliranje nakon rada, no ako je sada 100kn, nije baš isplativa...

Sljedeću naruđbu planiram uzeti gline od PH detailinga... 80kn komad ako sam dobro zapamtio. Imaju solidnu robu.
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam imao 3M glinu i bila je ok prvi put, kasnije je postala gumenasta. Ok je skidala, ali nije se dala lako mijesiti, kad se zaprlja - smeće.

Nego, naletio na ovo.
 

Franz

Well-known member
osobno radije dam tih 50 kuna da znam da nemam neko govno koje će mi oštetiti lak ili stakla.
Ma, da. To je i moja logika. Može biti ko zna kakav sasatav, pa za 50 kuna jeftinije uništim auto.
Baš nešto gledam po YT detailing i rad glinom, pa me zagolicalo okušati se.

80kn komad ako sam dobro zapamtio. Imaju solidnu robu.
I za koliko je dovoljan komad? Misliš da je bolji nego ovo što Tokić nudi? Je li treba kakav lube ili je voda dovoljna?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jesam ja jedini koji odmah zatvori oglas kada u njemu piše ''mjenjam za skuplje ili jeftinije''?
Meni to ostavi dojam ko da piše ''daj bilošta samo da se riješim smeća''... sljedi samo lagani klik na X
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pustoš. Pustoš. Frankopanska. Kraj autobusnog, 10 i po, dvoje ljudi.
Napravi opet đir :)
I Op, al posebno Crikva su se fino zakrcale danas. Možda su samo vikend izletnici u pitanju, a možda je i sezona krenula :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel samo meni čudno da u trenutku visokih rasnih tenzija u svijetu ekipa nazove biciklističku utrku u Rabcu Helter Skelter?
Kao po ''poznatoj'' pjesmi prvoj boy banda u povjesti. Meni pak napamet padaju samo zaklane trudnice i pokušaj pokretanja rasnog rata.
Što nisu za logo uzeli swastiku, poznati simbol za sunce?
 

visaluteju

Well-known member
Otprilike sanse da se u novije auto sa "ekranom" ugradi kineska kamera su jednake nuli jel da?
Kolega ima pezoa 307 ili tako nesto 2014 god i ima tvornicku navigaciju i veliki ekran ili kako li se to fino kaze i zanima ga moze li ugraditi onu kameru kinesku za rikverc
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije standardizirani hardware tako da su takve operacije u pravilu teške za izvesti. Najbolje bi bilo dokopati se orginalne kamere i instalacije, samo je to dosta skupo...

Meni osobno je i dalje najdraže riješenje displej u središnjem retrovizoru, pa bi ja preporučio to... da se sve riješiti već od cca50€
 
Na vrh