Neobavezni razgovori 💬

Dalibor

Dado Tornado
otišo c3, ostalo je samo sjećanje na jedan od najdražih mi automobila uopće, ikad.
nekad se sjetim i onog crnog c4 vts, sa smeđom kožnatom unutrašnjosti, koji je na njuškalu po 3.900, i šta da sam ga upiko prošle godine.
ali tko zna, jednoga dana kada ću imati više od jednog parkinga možda uparkiram jednu dyanu...
sada vozim bmw, ali nisam planirao na drugi forum :D
 

Cutac

Prèkaroš
Briggs series 55 nakon 15 godina korištenja sa originalnim uljem, samo nadolijevano po potrebi.
Cilindar je dosta izgreban, kompresija loša, radi, ali samo na kontakt sprej, propao karb.

1592770822989.png
1592770833809.png
 

Franz

Well-known member
Ja narucio glinu u Tokicu sad, al sam se sjetio da nisam pitao jel plava ili crvena. Nakon crvene treba polirati auto, moram ih zvati sad...
Je l ima ikakve razlike u toj glini iz Tokića i onoj s eBaya u kvaliteti? Ili jedna i druga odrađuje posao? Pošto je u Tokiću?
 

Cutac

Prèkaroš
Možda probam walnut blasting da vidim.
To je didina bila, stajala je zadnje 4 godine jer je pala kompresija pa se gušila. Malo ću se "bezazleno" igrati, a kasnije, ako uspijem nabaviti, spojit ću ju na čisti kisik i starter sprej da vidim što će se dogoditi :D
Post je automatski spojen:

Pošto je u Tokiću?
150-ak kuna.
Meni se ova Sonax plava čini boljom od "3M" iz Kine.
 

Cutac

Prèkaroš
Možda i je 3M, ali prije bih rekao da nije. No i ta sa eBaya košta blizu 100 kuna, osobno radije dam tih 50 kuna da znam da nemam neko govno koje će mi oštetiti lak ili stakla.
 
Na vrh