Neobavezni razgovori 💬

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koji ''BMW'' je više BMW?

-prednjepogonaš sa ICE motorom
ili
-stražnji pogon i elektromotor
 

Cutac

Prèkaroš
-prednjepogonaš sa ICE motorom
ili
-stražnji pogon i elektromotor
Kad sam bio mali i kada bi me stari pitao što bih htio jesti, ako bih odgovorio "Svejedno.", on bi me pitao znam li što je "svejedno".
"Svejedno" je kada prerežeš govno na pola i biraš koju polovicu ćeš pojesti, to je svejedno.

Tako i za ovu dilemu kod BMW-a.:D
 

Ax boy

Well-known member
Pozdrav, tu su vidim neobavezni razgovori pa da izrazim svoj šok tj.... Nažalost dragu sam razmazio sa berlingom i sad joj se više sviđaju veći, pregledniji auti.
Kaže kad 2023 otplatim Berlinga, uzimamo Audi hahahhaha. Ja ostao paf šta?? ;)
Èak bi ona Q3 hahahah
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Nabijem rvacku poštu nakürac. Nije mi lakše, ali eto... izbjegavajte kadgod možete
Pošta je toliko "pouzdana" da nisam vidio niti jedan webshop koji dostavlja preko njih. A, i mi iz firme, kad šaljemo robu, prikuplja nam ju ili DPD ili GLS i odvozi dalje po HR i EU. I s njima nije nikad bilo problema poput "primatelj nije na adresi".
 

Brruno

Well-known member
Kao fizicka osoba Gls i DPD su pain in the ass,za prikup otkupninom da ne pricam. GLS mi je najbolji za pravne osobe.

EDIT: Upravo se korigiram, paket.hr je na snazi vec jedno vrijeme i frend kaze da su odlicni i za fizicke ali nisu jeftini :)

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 

Mirage

Well-known member
Ja sam slao GLS om ka fizička osoba i nikad više prvo tip nije hto pokupit jer mu nije kao usput , a onda je isti paket uništen u transportu razbijen. Paket je bio vrijednosti 600 kn i naravno nije mi priznata odšteta e sad ne znam jesam li platio slanje.

Jednom i nikad više, isto sam doživio s poštom i oni su bar platili štetu.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja sam slao GLS om ka fizička osoba i nikad više prvo tip nije hto pokupit jer mu nije kao usput , a onda je isti paket uništen u transportu razbijen. Paket je bio vrijednosti 600 kn i naravno nije mi priznata odšteta e sad ne znam jesam li platio slanje.
Jbg. Šaljem kao pravna osoba, baš dosta paketa i nikad problema. Kao fizička, iskreno, nikad nisam slao. Sve je moguće.
 

Cutac

Prèkaroš
Ha-ha!
Više ne moram brinuti o prolasku radi perača farova!!
"Izostanak tekućine za pranje stakla više ne vodi u pad, a ne smeta ako signalna lampica upozorava da nedostaje tekućine. Sve dok su perači ispravni i pri aktiviranju poluge za pranje stakala može se čuti kako radi električna pumpa za pranje stakala, vozač ne treba ponavljati tehnički pregled."

https://slobodnadalmacija.hr/sd-plus/auto-moto/nova-kategorizacija-ovo-su-sitnice-zbog-kojih-se-vise-ne-pada-na-tehnickom-pregledu-automobila-1005013?fbclid=IwAR1bB9CG_u8Es204Nru2jYZ7pHUG9sQfKMuecs1Cvf4JDhH2ITfstd6sakI
 

Milosh

Test
Kakva je fora ovo stecajna.hr?

Kontam kako to funkcioniše, ali koliko vidim da je to sve roba neke xy kvalitete. Bude li tu nešto dobro?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Lažno reklamiranje praktički... Očito kupuju kontejnere kineskog jeftilena i dilaju dalje.
Alat je po izgledu iz iste tvorince kao i kompleti koje dosta nas koristi, tako da... možda se i nađe nešto ok. Elektroniku bi izbjegavao.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Možda nešto i dobro iz sveg zla.



One world,one love. Ovaj crveni avion na mapi upravo putuje prema Rimu. To je kineski Airbus 350 u kojem njihovi doktori koji su prošli sve krugove pakla sa koronom idu pomoći Italiji. Nose i 30 tona opreme sa sobom od maski do respiratora. Na svakoj kutiji piše "Uz vas smo. Naprijed Italija!"



 
Na vrh