Nakon punjenja akumulatora, pali se alaram

dinozg

New member
Poštovani,

imam jedno pitanje vezano uz Peugeot 807. Ispraznio mi se akumulator, te sam izvadio akumulator i stavio na punjenje. Kad se akumulator napunio i kad sam akumulator htio vratiti nazad pojavio se problem. Sada svaki put kad spojim klemu akumulatora i upalim kontakt upali se alarm. Zanima me znate li na koji način isključiti alarm? Ima sa bočne strane kad se otvore vozačka vrata kao neki gumb za alarm, ali neznam šta sa njim napraviti.
 

Cutac

Prèkaroš
Alarm bi se trebao gasiti kad se da kontakt ključem čiji je imobilizator uparen sa autom ili kad se stisne tipka za otključavanje. E sad, ako ti okolina dozvoljava, stavi čepiće u uši i igraj se.
Spoji akumulator, daj kontakt, ako ne dela, upali auto pa vidi. Ako i dalje tuli, probaj drugim ključem.
Onda probaj ispočetka. Spoji aku, ako krene tuliti, stisni tipku za otključavanje na ključu.
 

Mrki5

Well-known member
Poštovani,

imam jedno pitanje vezano uz Peugeot 807. Ispraznio mi se akumulator, te sam izvadio akumulator i stavio na punjenje. Kad se akumulator napunio i kad sam akumulator htio vratiti nazad pojavio se problem. Sada svaki put kad spojim klemu akumulatora i upalim kontakt upali se alarm. Zanima me znate li na koji način isključiti alarm? Ima sa bočne strane kad se otvore vozačka vrata kao neki gumb za alarm, ali neznam šta sa njim napraviti.
Probaj da napraviš reset BSI-a . Izvadi F 23 ( 15) A viber_slika_2022-01-02_19-38-10-981.jpg
https://carmanuals2.com/peugeot/807-2003-owner-s-manual-65093
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Onda čepići, spoji aku, ključ u bravu, daj kontakt i drži 10 sekundi tipku za zaključavanje i onda probaj kliketati ključem.
 

Mrki5

Well-known member
Onda čepići, spoji aku, ključ u bravu, daj kontakt i drži 10 sekundi tipku za zaključavanje i onda probaj kliketati ključem.
Misliš da će sinhronizacijom ključa rešiti to ? Ja bih odradio reset BSI-a ,a tu ima i sinhronizacija ključa.
 

Cutac

Prèkaroš
Vjerujem da će riješiti to što mu ne rade tipke na ključu (pod uvjetom da je ključ ispravan) i onda će moći probati ugasiti alarm na daljinski.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
BSI reset. Zašto ljudi to zanemaruju?
Treba priključiti akumulator i čekati 30 min bez ikakvih radnji. Tek onda ući u auto, staviti ključ u bravu (re-sinkronizacija) i onda upaliti auto...
 
Na vrh