Montiranje tablica - opcije, mišljenja...

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kupljena traka ljepljiva obostrano i već su tablice na autu bez okvira
Meni ti okviri isto idu na živce. Posebno jer mi je ispod logo bivše firme. :)

Gdje i pošto? Koliko su pouzdani? Da ne bi bilo malo kiše, malo sunca, pa u MUP po nove tablice i prometnu. ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ili od Tese u Bauhausu. Ma nema nikakvog straha od otpadanja... pisao sam ja kad sam morao skidati zaljepljenu tablicu sa C3 :D
 

2mario2

Well-known member
Ova traka je neka za 20kn 5 metara tako da budem pripazio. Al jučer kak je sunca bilo je zapeklo malo, probao sam vuči i nejde to nikud zasad
 

Ruske

Active member
ooooooooooo itekako da otpadaju, ja sam imao srece pa je jedan klinac nasao i odnesao policiji, zovu oni mene dobar dan, policijska uprava opatija...a meni vec mrak u ocima i mislim si gdje su me ulovili u prekrsaju...na kraju tablica na mjestu i zavidana na crne okvire, bez ikakvog loga, ima ih za 30tak kn na pumpama...ne ljepim vise nikad
 

Cutac

Prèkaroš
Moje izdržale već mjesec, dva, od toga pranje jednom tjedno, brzine do 140:)hmmm:).
Puno mi je ljepše bez okvira.
Panda naprijed ima okvir, ali sa stopicama, ne baš lajsnama oko tablice. Ni ne vidi se, a drži.
To bi isto bilo OK.

A ti Ruske imaš boju pogrebnih kola pa se crni okvir ne vidi :p
 

Ruske

Active member
ja sam govorio o cupri...drzalo je ko mutavo prvih 2 mj, pa onda su pocele na suncu se odljepljivati, pa visiti, ja sam nadobudno samo nataknuo natrag, bez nove trake i samo je otpala...ugl drzat ce vam 2-3mj max, mozda i manje radi ljeta sad...
 

Milosh

Test
Kod mene zadnja stoji već više od godinu dana (ne znam kad je tačno prethodni vlasnik zalijepio). A znam barem 20 ljudi sa Ford Focus foruma kojima godinama stoje zalijepljene tablice bez ikakvih problema.
 

Franzg

New member
meni stoji zaljepljeno već 3 godine najmanje i mislim da ju nikad necu moc skinut haha
A imam slučaj frenda koji ju je zaljepio, straga ga je lik napuco i u servisu nisu mogli skinut tablicu sa branika kad su išli lakirat, na kraju su jedva skinuli tak da mu je nakon toga tablica izgledala ko da je bila na nekom autu koji je imao totalku haha
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na Alfu su mi dvije godine zaljepljene, s tim da je prednja onako na boku, savijena. Cca 40tkm i brzine su bile khmm, solidne.
A na Citraću su prve table i dulje bile...

Prednja na C3 zbog pozicije ni nemre bit u okviru, s njim mi je pak stalno ispadala :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja sam je zijanio sa C3ce radi polozaja (bila u okviru) prijavio policiji i nakon par dana je nasao lik i onda sam je zasarafio drito kroz tablicu u branik, nes nidje mamicu ti! Na C5 kontam lijepit jer su nasi okviri mali tj table vece od francuskih sad stoji al me pocinju nervirat jer upiru rubovi okvira u lak na pregibu predvidjenom za polozaj tablice i vidim da od vibracija osteciva lak a zadnja iz istih razloga klapa prilikom zatvaranja gepeka! Ugl budem lijepio kad uhvatim vremena! P.s jel to legalno, znam da busenje nije?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Legalno je... nema u zakonu ništa o tome. Jedino da se nesmije modificirati, nebi smjela biti ni nečitljiva, tj. moraš se pobrinuti da je uvijek čista i slično
 

Phantom

Drajver
ja sam dugo vremena sanjao o krom okvirima, kasnije se predomislio jer mi izgleda kić, sada imam crne okvire sa crnim tejpom preko reklama...

nevezano na temu na citroenu mi najviše pašu francuske table, na moru gledam stari c5 sa francuskim tablicama, meni u glavi automatski auto postane boem :)
 
Na vrh