Mehaničar za Citroen

Ivnasber

New member
Pozdrav svima,
Pitanje, ako ovdje netko zna za neki dobar servis (ne ovlašteni) za Citroen u Varaždinskoj županiji ili okolici.
Posjedujem C5, 2013, 2.0 hdi, 163 BVA automatic.
Da netko malo provjeri ovjes, kakvo je stanje amortizera ( kugli).
Automatska getriba - promjena ulja.
 

ExOduS442xb

Racing
Pozdrav svima,
Pitanje, ako ovdje netko zna za neki dobar servis (ne ovlašteni) za Citroen u Varaždinskoj županiji ili okolici.
Posjedujem C5, 2013, 2.0 hdi, 163 BVA automatic.
Da netko malo provjeri ovjes, kakvo je stanje amortizera ( kugli).
Automatska getriba - promjena ulja.
Kugle su vj okej, traju relativno dugo, za amortizere pogledaj dali negdje nesto curi, ako ne curi sve je to okej 😅
Meni su otišli prednji amortizeri ali su se počeli raspadat i procurili su. Tijekom vožnje se čulo lupanje koje se osjetilo i pri kočenju/ubrzavanju, na kraju se čula i nekakva škripa, to sve je također jedan od indikatora stanja/istrošenosti. Koja je kilometraža?
 

Ivnasber

New member
Kugle su vj okej, traju relativno dugo, za amortizere pogledaj dali negdje nesto curi, ako ne curi sve je to okej 😅
Meni su otišli prednji amortizeri ali su se počeli raspadat i procurili su. Tijekom vožnje se čulo lupanje koje se osjetilo i pri kočenju/ubrzavanju, na kraju se čula i nekakva škripa, to sve je također jedan od indikatora stanja/istrošenosti. Koja je kilometraža?
145tkm, stražnji amortizeri su masni, ali ne cure, iako kod kočenja osjetim vibracije na volanu - diskovi su ok. Kod ubrzanja je sve u redu.
I, da, osjetim da dosta jako lupi prednji kraj kod prolaska neravnine.
Također, na prvom desnom amortizeru mi se počela raspadat neka guma gore na vrhu.
Sretno, ne znam kaj drugo da ti velim. :( Sve kaj je trebalo delal sam z druge strane granice. ;)
Slovenija?
 
Na vrh