lnavigacija za mobitel

sir.Oliver

Well-known member
pozz

dobio sam novi mobitel ( LG K40S ) ... a pošto imam prastari Mio Moov 330E , palo mi je na pamet ubaciti navigaciju u mobitel . zanimalo bi me koju navigaciju u mobitelu koristite i koliko ste zadovoljni . jedini uvjet je " OFF LINE " .....

hvala svima unaprijed .
gdje se nalazi " dugme " ... " uredi " , kako bih mogao ispraviti pogrešku u nazivu teme ?
 
Posljednje uređivanje:

gambler072

C5 enthusiast
Ako ti se da malo potruditi onda je moja preporuka iGo, ako ne, onda Here Maps, skines sa google play, za osnovnu upotrebu sasvim ok
 

Cutac

Prèkaroš
Ja koristim Google Maps jer imaju najbolje podatke o trenutnom stanju u prometu i gužvama. I naj ukomponiranije su u Android sustav, lako nađeš što hoćeš guglanjem samog imena, ne moraš upisivati isključivo adresu.
 

Milosh

Test
Da, Google Maps mogu raditi offline ali njihova najveća prednost (ovo o čemu Cutac govori - informacije o saobraćaju, lokalima i radnjama) radi samo djelomično ili nikako offline.

Što se tiče same navigacije, iGo je naširoko bez premca, i sve je offline. Jedino što za njega nije jednostavno skidati mape i raditi update, nije samo ono klik za download.
 

sir.Oliver

Well-known member
da , google map može i off line . možeš unapred skinuti mape , ali samo po kvadrantima ... 150 x 150 km ..... što bi i odgovaralo , ali samo pod uvjetom da ne dodje do nepredvidljivih okolnosti ....
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
jedini uvjet je " OFF LINE " .....
A zašto mora biti off line?
Šteta, jer da nije tako moja preporuka bi bila WAZE. Već više od 5 godina je koristim.
Aktivno zaobilazi gužve, a korisnici mogu prijavljivati razne događaje na putu poput policijskih kontrola, stacionarnih kamera, zastoja, sudara, radova pa čak i velikih rupa.
 

sir.Oliver

Well-known member
a što misliš , koliko bi me izašao romming kroz cijelu Madjarsku i dio Srbije ? naročito Srbije , pošto još uvijek nije ( a nadam se i da neće skoro ) u EU.
možda će me mnogi kuditi , grditi ... ali jednog dana kada ipak udjete u EU skužit će što je to EU ( diktat Brisela ) .....
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
a što misliš , koliko bi me izašao romming kroz cijelu Madjarsku i dio Srbije ? naročito Srbije , pošto još uvijek nije ( a nadam se i da neće skoro ) u EU.
možda će me mnogi kuditi , grditi ... ali jednog dana kada ipak udjete u EU skužit će što je to EU ( diktat Brisela ) .....
Kužim.

A onda Here Maps... Samo ne očekuj da ti pronađe baš svaku adresu kada je off line.
 

Milosh

Test
Here Maps ima jednu veliku manu koja je meni nedopustiva za jednu ozbiljnu navigaciju - ne može se napraviti ruta sa više tacaka, samo od tačke A do tačke B. Ispravite me ako nisam u pravu.
 
Na vrh