• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem citroen xsaru 2004. 2.0hdi

Ax boy

Well-known member
Pozdrav svim citrofilicarima, nasao sam citroen xsaru 2.0 hdi 2004 sa 223 000 km reg do 12.mj. Sve u svemu sve dobro, osim sto je ulje u njoj Mobil?? Ostalo nista ne manjka ,. Prodajem aixa iz 98 spota za, vec imam kupca iz splita. Zanima me vase misljenje u vezi te ksare koju sam naveo . Hvala unaprijed
 

Lix

Active member
fulao si pod forum ali nista zato, mislim da ti je zbog toga post ostao nezamjecen, radi se o ph2 ako je to godište i motor u pitanju, motori su dugovjecni tako da sa tim nebi trebao imat problema nikako, ako pali ljepo na hladno, vuce kako treba vuc i ne cuka ili proizvodi cudne zvukove sve ce bit okej, eventualno ako mozes kinut cijev turba pa provjerit osovinu dal je okej ili plese unutra, pazi na zadnji most da nisu kotači u negativnom nagibu, uostalom to ces znat i sam jer imas citroena pa znas o cemu je rijec, po pitanju vilica i ostalog mislim da nemaš šta previše gledat ili je auto krut ili nije, ako nije vilice se treba prepiksat mada su dosta jake na xsarama a i da je sve za mijenjat dole nije neki strašan trošak, dijelova ti je oko 500 kn ako za sve slene dole promjenit, kugle pregledaj ako možeš na bližem teh pregledu čisto da znaš na čemu si, auto ima obd2 protokol i ako ti ili neko od poznanika frendova imate onaj skener za mob preko bluetootha možete ju cijelu ispregledat preko nekog android mobitela po pitanju kodova i slilnih referenci, tlak turbine u vožnji dal se nenormalno grije itd, šta se ulja mobil tiče, mislim da je okej, ulje ko ulje ako ga redovno mijenjaš svako je dobro, predlažem ti kad ju uzmeš da odmah servise obaviš jer stvarno potrošni dijelovi nisu skupi
 
Na vrh