Kupnja Peugeot 308 2011, 1.6hdi 68kw

Ax boy

Well-known member
Pozdrav ekipa, jučer sam išao gledati jedan peugeotić 308, djeluje zanimljivo
Izgleda zaista očuvano izvana i iznutra unatoč 236,000. Stariji gospodin ga je predstavio međutim ima par stvari koje mi nisu najbolje sjele a ukoliko je to istina. To bi bila druga 308 koju sam vidio i koja ima isti problem. Slučajnost ili ne, hmm?
Uglavnom :
Kaže lik da je auto održavan, zupčasti mijenjan na 175,000. Sve piše. Ok...
Međutim vidio sam da je posuda od antifriza prljava, onako mrvicu smeđe boje. Uvjeravao me da je ulje samo Total?
1,2 slika - njegova posuda na 308
3 slika - moja na c3 skroz bijela
Što vi mislite?
 

Prilozi

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Sve sto mogu da kazem jeste da na mom C4P 2.0HDI ta posuda cista. Ovo ili dobija ulje, ili antifriz nije nikad menjan, ili je čep odvrtnnut i bacaju unutra prljavstinu
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisi dao ni blizu dovoljno informacija za takav komentar.

Al ako se je onaj mlađi C4 sa 100tkm manje i isključenim AdBlue-om prodavao za 4500€, onda bi za ovog gornja granica u oglasu po meni bila 2500€.
Makar ga nebi razmatrao jer mi je osobno grd.
 

Ax boy

Well-known member
Nisi dao ni blizu dovoljno informacija za takav komentar.

Al ako se je onaj mlađi C4 sa 100tkm manje i isključenim AdBlue-om prodavao za 4500€, onda bi za ovog gornja granica u oglasu po meni bila 2500€.
Makar ga nebi razmatrao jer mi je osobno grd.
Ma meni je bitno riješit se c3, dao bih za 4300eur. Peugeot 308 mi je punooo, puno ljepši iznutra od c4. Kvaliteta armature nije za uspoređivati. 100 svjetlosnih godina ispred c4. Moje skromno subjektivno mišljenje. Naravno da ne misle svi tako ali eto. Prije to nisam nažalost tako gledao ali eto odkad sam prije 3 mjeseca sjeo u 308, to je bilo to.
 

Phantom

Drajver
realno neke stvari su bolje urađene ali neke i ne, recimo volan u 308 je premali, kazaljke obrata i brzine idu suprotno \ / mislim wtf...ali eto stvar ukusa...
 

Ax boy

Well-known member
realno neke stvari su bolje urađene ali neke i ne, recimo volan u 308 je premali, kazaljke obrata i brzine idu suprotno \ / mislim wtf...ali eto stvar ukusa...
Neke stvari su bolje neke lošije. Nitko nije savršen pa ni auti. Iako su Peugeot /Citroën tzv braća po automobilu 😀😀 . Čak ljudska braća nisu ista.
Međutim Peugeot je ponekad bio u prednosti , soryy 🤪🤪👍.
Peugeot 406 2001 naspram prve c5ice ljepši interijerom i exterijerom i nije imao hidrauliku niti muke sa kuglama... Jednako su se udbono vozili u 406ici. Sjetite se samo taxi film Peugeot 406 bijeli od Daniela lika. Wauuuuu.
Kasniji modeli opet, C3 jedinica je bio ljepši od 206 i tako se to vrtilo u krug.
Stvar je ukusa. Ne mora se svatko složit sa svakim.
Živjeli 🥂 lp
 

Ax boy

Well-known member
Jabi reko da je brtva glave prdnula između cilindra i kanala za rashladnu.
Gledaj jel baca mjehuriće kad je auto upaljen.
Ukratko tražiti drugi model 308 za čistom posudom jel? 😮 Ovo je možda i generalka pa je glupo u startu davat još više novaca?
 

Cutac

Prèkaroš
Kao što je Ivan rekao, pojma nemam po danim informacijama :D
Kažem, ja bih rekao da neš nije u redu sa brvom glave, a šta je, boga pitaj. Jel, nitko od nas nije vidio auto, samo sliku ekspanzione :D
Ovo je možda i generalka pa je glupo u startu davat još više novaca?
Na stranu što sve može biti, ali ako je rashladna tekućina crna, najbolje je preskočiti taj auto :D
 

Ax boy

Well-known member
Kao što je Ivan rekao, pojma nemam po danim informacijama :D
Kažem, ja bih rekao da neš nije u redu sa brvom glave, a šta je, boga pitaj. Jel, nitko od nas nije vidio auto, samo sliku ekspanzione :D

Na stranu što sve može biti, ali ako je rashladna tekućina crna, najbolje je preskočiti taj auto :D
Tako je, preskočio sam ga. Nije jedini 308 hahah. Ionako kad razmišljam, zapravo uzet ću Sportium verziju (bijela boja) nešto slično kao ovaj.
Kad naiđe dobar primjerak tj kad nađem onaj kojem sve štima u motoru 👍👍
 

Prilozi

Na vrh