Povezane usluge (DS5)

Milosh

Test
B

Bez interneta ne može raditi. Za rute ne znam da li može na taj način jet mi nije trebalo. Koristim ga radi upozorenja na radare, prekoračenje brzine i zastoja u prometu.
Pa da, to je više kao Waze ili Google Maps. Za nekoga ko nema internet roaming nije korisno. iGo je daleko najkompletnija navigacija kao navigacija, a ima i te informacije ko malo plati i ima internet.
 

szahtila

Well-known member
Pa da, to je više kao Waze ili Google Maps. Za nekoga ko nema internet roaming nije korisno. iGo je daleko najkompletnija navigacija kao navigacija, a ima i te informacije ko malo plati i ima internet.
Ja ga koristim uz tvorničku navigaciju(Wave2, Tomtom), imam flet internet za Hr i rominga 15 Gb i to mi je dovoljno za moje potrebe. Waze mi izgleda ko da je izmišljena za djecu, a g maps nemaju upozorenja za radare, barem koliko ja znam
 

szahtila

Well-known member
Primjetih novi sadržaj na Povezanim uslugama; od 02.11.2023. na NAC uređajima moguće je igrati 3 igrice!
Naravno, samo ako vozilo ima pretplatu na Usluge i dok je u stanju mirovanja.
Eto razbibrige za čekanja na semaforu…
😂
Radi bez pretplate, barem kod mene
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Primjetih danas da u mob. aplikaciji više ne stoji ona obavijest da su Povezane usluge deaktivirane, ali dostupne besplatno (slika na str. 3). Sad na popisu usluga imam samo Telemaintenance, no Usluge su i dalje prisutne u kartografiji NAC uređaja (TomTom Traffic)…
Dobro je dok je tako!
 

Prilozi

Na vrh