Kakav je C4 Picasso prije 2013?

track

Active member
Vidim po oglasima dosta ocuvanih modela za dobre novce, 7 sjedala a komfor pretpostavljam da nije upitan.
Kakav je opcenito ovaj auto sa 2.0 motormo u kombinaciji sa full automatom?
Je li model koji treba izbjegavati iz nekog razloga ili?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Odličan! Motor 2.0 hdi je dobro znan, automatski mjenjač također, u toj kombinaciji u fulu ima zračne jastuke koji relativno brzo stradaju a ni kompresor nije duga vjeka! Ja sam sebi tražio jedan takav, zagrijo se bio, al na kraju završio s C5! Ne žalim, al kad god sretnem jednog mislim si šta bi bilo da sam ga uzeo 🙂
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ne zračni kompresor ovjesa otraga, nisu opruge nego jastuci! Al samo top model ih je imao, a ja bih samo takav i uzeo u kombinaciji s kožom 😍
 

track

Active member
Ne zračni kompresor ovjesa otraga, nisu opruge nego jastuci! Al samo top model ih je imao, a ja bih samo takav i uzeo u kombinaciji s kožom 😍
Ok, nisam znao da je straga zracni ovjes. Je li popravak takvog kompresora skup?
Pretpostavljam da je verzija sa oprugama sigurnija po pitanju kvarova? :D
 

track

Active member
Ja san gleda, auto unutra izgleda kao dnevni boravak, perverzija. Plus cijena je ok skroz.
Samo ja se, po obicaju, skupih kvarova bojim... :D
 

track

Active member
Ne triba me nitko zajebavat, znam koliko kostaju popravci za VW, ne pada mi na pamet. :)

Ako dode do transfera tehnologija, ide se prema Japanskoj auto industriji.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Šalu na stranu C4GP je vrlo dobar auto, ne bih bježao od njega, top model, 2.0hdi automatik, redizajnirani s kraja proizvodnje! Prostran, udoban, pregledan, praktičan, lijep, cjenovno pristupačan,.. stavi ga na papir pored konkurencije i sve će ti bit jasno!
 

track

Active member
Šalu na stranu C4GP je vrlo dobar auto, ne bih bježao od njega, top model, 2.0hdi automatik, redizajnirani s kraja proizvodnje! Prostran, udoban, pregledan, praktičan, lijep, cjenovno pristupačan,.. stavi ga na papir pored konkurencije i sve će ti bit jasno!
Pricamo o modelu koji se proizvodio do 2013 godine?

Inace i ovaj noviji mi je u kombinaciji. Stavio sam vec dosta toga na pair, niti jedan konkurent ne daje toliko toga za takve novce.
 

djuan

Active member
Hahaha nema sanse VW u mene u kucu.
Prijatelji imaju Touran 2.0 tdi, i toliko su love utukli na popravke da ja to ne bi nikad kupio. Njime je riknulo sve najskuplje: dizne, turbina, zamajac, plus još neke skupe "sitnice". Osim toga, ružan je i jeftin, plastičan unutra.
 

track

Active member
Prijatelji imaju Touran 2.0 tdi, i toliko su love utukli na popravke da ja to ne bi nikad kupio. Njime je riknulo sve najskuplje: dizne, turbina, zamajac, plus još neke skupe "sitnice". Osim toga, ružan je i jeftin, plastičan unutra.
Ljudi uglavnom misle da je to onaj VW od prije 30 godina pa se sve moze popravljat iza kuce a dijelovi na svakom koraku. Ta su kola davno prosla.
 

thenoise

Member
Verzije 2.0 po deafultu imaju jastuke ili ima i verzija sa oprugama?
Kod mene je 1,6 ali je exclusive oprema. Ima zračni ovjes i kožu, 2009.godina. Ljudi koji su prerađivali jastuke na opruge, kažu da je to totalno drugo auto.
 
Na vrh