Iskustva sa dodatnim osiguranjem

GeniusZeko

New member
Pozdrav, malo off topic ali što je tu je.

Je li možda netko ugovarao dodatno zdravstveno osiguranje.

Zanimaju me vaša iskustva te koja ste osiguranja odabirali.

Lp svima :)
 

konaroast

Citroenist
Donator foruma
Mislim da se isplati ako imaš neku kroničnu bolest pa si stalno po bolnicama.
Ili za žene, zbog redovitih ginekoloških pregleda.
I zgodno je zbog tog godišnjeg sistematskog pregleda.

Nisam imao dopunsko od HZZO jer mi se čini kao prevara. Koju to prodaju kao, ne trebaš plaćati participaciju, a u godinu dana platiš puno više nego što bi platio participaciju.
Ali ponavljam, to je sve pod preduvjetom da si zdrav.

Imam 41 g., ne pijem niti pušim tako da nemam nekih rizičnih faktora, i ne hodam po bolnicama, osim kada sam imao neka sitna šivanja radi porezotina i sl.
Možda ću sa 60g. uzeti nešto dodatno.
 

Franz

Well-known member
Nastarnu ovaj spamer, ja mislim da je dopunsko obična pljačka. Pogotovo to mislim kad vidim koliko mi mjesečno uzimaju s plaće za zadravstveno. Ne razumijem što još dodatno moram platiti? I sad bih im trebao dati još 80-90 kuna mjesečno da ne bih platio, koliko, 10 kuna participacije za pregled. :) Ali, što kaže konaroast konaroast to je iz perskepktive zdravog čovjeka: imam manje od 40, ne pijem, ne pušim, ne jedem meso, normalne sam težine... Mada je tragično da se i ljude od 60+ koji možda češće vise po doktorima se ucjenjuje. Ti ljudi su najmanje 35-40 godina zarađivali i plaćali doprinose. Od dopunskog mi je još više gade ovi preprodavači dopunskog. Dva puta ga banirajte. :)
 
Na vrh