• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem Instalacija računala za Bosch Motronic MP 3.1 (kupljeno)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

misa

Active member
Ima li neko za prodaju dzek sa kablovima(instalaciju) od motornog racunara za Bosch Motronic MP 3.1 za XM 2.0i iz '91 ili '92?
 

jurapz

New member
Baš ti sutra idem rastaviti jednog xm-a 2.0 sa plinom mogu ti poskidati šta želiš, kompletan je, jedino kako bi preuzimanje obavili, nekako se dogovorimo već:whistling:
 

misa

Active member
Nazovi Šabac.
Šabac je Meka i Medina za Citroene. ;)
Procesljao sam celu Srbiju uzduz i popreko,ali nista.

Svi imaju brdo delova,ali instalaciju koja mi treba,NIKO.

Baš ti sutra idem rastaviti jednog xm-a 2.0 sa plinom mogu ti poskidati šta želiš, kompletan je, jedino kako bi preuzimanje obavili, nekako se dogovorimo već:whistling:
Ukoliko ima RFZ 2.0i motor sa MP3.1 racunarom,trebala bi mi instalacija od motornog racunara (splet zica sa dzekom od racunara)pa nadalje do,recimo bobine.

Znaci dzek od motornog racunara preko dizni do bobine i komutatora...ceo onaj splet.

Javi mi na PM ako ima i koja je cena,pa cemo se dogovoriti.

Pozdrav.
 

misa

Active member
Bedara. LE2 Jetronic sustav!
Upravo tako.To je za R6A motor.

Meni treba za RFZ Bosch Motronic MP 3.1 sastav:

-Bosch ecu 0 261 200 202
- ili 0 261 200 214

-Bobina Ducellier DTR 02
-Komutator Ducellier

....sve to sa instalacijom ILI samo instalacija.Ostalo imam ovamo.

Hvala u svakom slucaju.

Pozdrav.
 

jurapz

New member
Baš sam zakasnio, jučer još jedan xm 2.0 otišao na otpad, nemam pojma šta se dešava ovaj tjedan 3 xm-a u zg-u otišla pod prešu:surprised:
 

misa

Active member
Baš sam zakasnio, jučer još jedan xm 2.0 otišao na otpad, nemam pojma šta se dešava ovaj tjedan 3 xm-a u zg-u otišla pod prešu:surprised:
Pa kad budem nasao to sto mi treba i kad to budem sredio onda ce se pojaviti gomila XM-ova sa RFZ motorom.:cool:

...uvek tako bude.

Ukoliko neko naidje na to sto mi treba neka mi javi na PM,a ako u medjuvremenu ja to sam nadjem...obavesticu vas.

Pozdrav,
Misa.
 

misa

Active member
Pozdrav momci,

Uspeo sam danas naci u Sapcu instalaciju i motorni racunar za Motronic Mp3.1 sastav (#0 261 200 214) a meni bi trebao mp 3.1(#0 261 200 202).Instalacija je od Peugeot-a 605 2.0i RFZ.

Cuo sam se sa Markom (servis Autopartner N.S),i on kaze da je to to,jer 605 i XM 2.0i RFZ imaju identicne motore,racunare i instalaciju motora.

Jedino sto bi moglo biti razlicito su dzekovi koji idu ispod LHM tanka(trebali bi biti okrugli na instalaciji 605-ice),ali to ne bi trebalo da bude problem jer se ti dzekovi mogu odseci i mogu se prelemiti stari dzekovi(koji su trenutno na XM-u,kockasti,pravougaoni).

Jel sam na pravom putu?
 

Zmix

New member
Nazovi Šabac.
Šabac je Meka i Medina za Citroene. ;)
Uspeo sam danas naci u Sapcu instalaciju i motorni racunar za Motronic Mp3.1 sastav (#0 261 200 214) a meni bi trebao mp 3.1(#0 261 200 202).Instalacija je od Peugeot-a 605 2.0i RFZ.
Nema ti druge nego da nazoveš Marka (autopartner) iz NS. :)
Ako on nema onda nema niko.
Cuo sam se sa Markom (servis Autopartner N.S),i on kaze da je to to,jer 605 i XM 2.0i RFZ imaju identicne motore,racunare i instalaciju motora.
Jel sam na pravom putu?
Imenjače, a ja ti sve ovo pričam još od prvog vagona! :cool:
 

misa

Active member
Imenjače, a ja ti sve ovo pričam još od prvog vagona! :cool:
Da druze....ali dok sam trazio instalaciju za XM-a,nisam mogao nista da nadjem ni u Sapcu niti bilo gde.Kad mi se upalila sijalica da 605 & XM imaju iste motore(2.0i RFZ),pozvao sam Marka i on mi je rekao da je 99% siguran da je to to.Jedino sto bi moglo da bude drugacije su konektori.
 

2cv6club

New member
Pitanje šta bi sve trebali od toga, pa se lako dogovorimo
Uh, tesko pitanje, volio bih da se dogovrimo za sve sto je na slici, ako mozemo preko mail-a da se dogovorimo, jer moram napisati 5 postova da bih slao PP, a sada mi glupo da piskaram. Radije cu pratiti teme pa reci neku pamentnu, imam poprilicno iskustva. Moj mail je [email protected]. Hvala
 

misa

Active member
:shock::shock::shock:

40eur za kompletnu instalaciju sa sve motornim racunarom i pratecom opremom!!!

...Ovamo samo za racunar traze od 30-50eur!Bobina 20eur,instalacija 50eur(toliko sam ja platio moju).....


Momci...pa vi ste rudnik zlata!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh