Honda pa Citroen

La Marche

Iskreni optimist
Volio bih u životu imati priliku biti vlasnik automobila što više proizvođača. nakon FIAT-a, VW-a, Renaulta, Zastave, Škode, Opela, Peugoeta, Mazde i Honde, jučer je zakaparen novi crveni C 4 Medveščak HDI 90 s paketom automatska klima.
Do sada mi je lista najdražih auta od gore nabrojanih bila:
1. Honda, 2. Peugeot, 3. Mazda, 4. Škoda, 5. VW.
Hoće li C 4 promijeniti poredak, vidjet ćemo za koju godinu.
 

La Marche

Iskreni optimist
Nije poredak samih marki, nego pojedinih automobila.
Ukratko.
Honda Jazz - odličan auto u svakom pogledu, visoka cijena, ali i te kako opravdana;
Peugeot 307 SW - luksuzan auto (prema mojim kriterijama luksuza), izvanredne opreme, divan auto sve u svemu! nema prvo mjesto radi manjkavosti u radu (problemi sa spurom, kvar zamašnjaka, prerano potrošeni diskovi);
Mazda 323 - otprilike kao honda, ali sve sirotinjskije nego kod Honde;
Škoda Felicia - očekivao nisam ništa od jeftinog auta, ali bio je vrlo pouzdan i ulijevao povjerenje toom eksploatacije, zaslužio je veću cijenu nego što je imao;
VW Passat - nit' smrdi, nit' miriši, za tu cijenu htio bih nešto što nema baš u svakom autu na ovom svijetu, rekao bih - obična konfekcija za puno novaca;

Dalje mi se ne da, ali zadnje mjesto mi drži Opel Astra G, kao jedini auto kojeg sam imao kojem niti redovito održavanje (u čemu sam pedantan kod svih automobila) nije bilo dovoljno da me ne ostavi na cesti.
 

La Marche

Iskreni optimist
Zašto bih se šmajhlao, nisam se registrirao iz koristoljublja.
Nitko se nije sprdao, svi zaželjeli dobrodošlicu... to nisam doživio niti na jednom forumu do sada. I to je sve. Za sada.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Zašto bih se šmajhlao, nisam se registrirao iz koristoljublja.
Nitko se nije sprdao, svi zaželjeli dobrodošlicu... to nisam doživio niti na jednom forumu do sada. I to je sve. Za sada.
Šta reći osim da kulturni ljudi voze Citrojene. ;) Na pravom si mjestu. :cool:
 
Na vrh