Glavčine sa 306 na AX?!?!

Vedran

New member
Može i od običnog saxa 1.0,1.1, 1.4....nova linija (od 09/99) imaju svi 4 šarafa- pretpostavljam da ti to treba? a obično je jeftinije pa uzeš cijeli rukavac. Tanjuri za opruge nisu isti, ali to je lako izbiti...
Dobar upgrade su jedino vilice sa jačih modela 106/saxo (da ne budu one trokutaste), balans štanga ne paše...
 

igor

New member
Ja stavio od puga 106 xsi sve prebacio i paše samo na rukavcima staviš od ax-a tanjur na opruge jer ax ima 2 šarafa m8 a saxov ili od 106 ima 3 to su šarafi koji dolaze na muldu tj time se rukavac pričvrščuje za muldu a ni promjer osovine na kugli ti nije isti pa sam ja morao staviti kugle od peugeota na svoju vilicu, peugeotova ima deblju osovinu na kugli a što se tiče zadnjeg mosta ja sam jedino morao ukloniti regulator sile kočenja jer ga ax nema barem stariji modeli i pripasati ručnu od peugeota i sajlu naravno ali sad je ručna puno mekša za razliku od ax-ove koja je bila tvrda znači lakše ju je povuč ali to ima veze sa sajlom tj ovisi u kakvom je ona stanju dali je bužir oštečen negdje pa zahrđa uglavnom to ti je to nadam se da sam ti pomogao. :rolleyes:
 
Na vrh