Gdje kupiti dihtunge vrata

MARKO2.0HDI

New member
pozdrav
momci znate li mozda kamo mogu kupit one gume oko vrata ,da budem tocniji te gume se montiraju na samu karoseriju vozila a vrata pri zataranju nasjedaju na njih .
Zvao sam u Rijeci ovlasteni servis i svih 5 komada 2000kn :shock:
znate li mozda za koju povoljniju varijantu :thinking:
 

AX-ja

èudo jedno
pa te su gume skupe na svim autima,jer je to radjeno po mjeri.
ako ti je strgana mozes nac s nekog polovnog.
nemoguce da su sve lose,ne odlazi to samo tako.
 

Mrèela

New member
pozdrav
momci znate li mozda kamo mogu kupit one gume oko vrata ,da budem tocniji te gume se montiraju na samu karoseriju vozila a vrata pri zataranju nasjedaju na njih .
Zvao sam u Rijeci ovlasteni servis i svih 5 komada 2000kn :shock:
znate li mozda za koju povoljniju varijantu :thinking:
Misliš na kedere,možeš na nekim pijacama auta ili u nekoj prodavnici prodaju na meru,to su univerzalni.Probaj tako sed snaći.Ako i to bude skupo probaj sa nekog polovnog.
I ja razmišljam za leva vrata,da zamenim.
 

AX-ja

èudo jedno
Misliš na kedere,možeš na nekim pijacama auta ili u nekoj prodavnici prodaju na meru,to su univerzalni.Probaj tako sed snaći.Ako i to bude skupo probaj sa nekog polovnog.
I ja razmišljam za leva vrata,da zamenim.
ti univerzalni su za k...c. zato to ni nisam savjetovao.
bolje polovni keder,ako je dobar.
 

MARKO2.0HDI

New member
nebi vijerovali svi 5 su mi u k... dobile su nekakav kockasti oblik,krute su,zadnja vrata ljeva i desna su mi pocela fuckat a bunker mi je poceo pustat vodu,prednje ajde i nekako ako ne sada ubrzo cu morat
jeste kupovali u "pravom smijer" na metar,jesu to te univerzalne za koje govorite da nisu bas neke
 

deda

New member
Ti gumeni profili su standardni,ima sto vrsta,već prema tome kako je koja marka ugrađivala,ovi likovi uglavnom imaju sve,pa moraš doći i izabrat,a i možeš ih kontaktirat na internetu i pitat,ima jedna jakoooooooooooooooooo ljubazna djevojčica koja ti bu sve objasnila i rekla kaj ima i kaj ti treba i kolko košta.
 
Na vrh