Euro kuka

šole

New member
Poz...imam jedno pitanje u vezi euro kuke??? Stavio bi euro kuku na citroen c3picasso i montažer mi govori: cijena-1270kn+modul elektronike 600kn i na to sve pdv ispada me 2400kn to mi je malo preskupo,zanima me da li mora biti taj modul elektronnike i da li se može gdje jeftinije naći...HVALA
 

charllie

Active member
Halo drustvo,evo ponosni sam vlasnik citraca a dosel i piksac v ergelu.Dost mesta i pregledan 1.6 16v benz. jer vec imam dizela Xantiju 2.0 hdi 109 ks karavan.Denes odlucil skinut euro kuku koja ni bila nigdar skidata,malo wd-a v bravu razdrmal nekak kljuc al se neda okrenut kljuc?(il nemora).Okrenul sam kotacic i skinul kuku prema dole a drze je tri kuglice na bolci.No problem je da se to dela i bez kljuca,kad ga uguram on se neda okrenut,kak to dela nebrem skuzit a kuka je westfalia,utakne se prema gore okrene kotacic udesno a pri tome se kuglice uvuku te skljocne a rucica se vrati sama.:confused::cry::doh::doh:
 

charllie

Active member
Evo bilo do sad u redu,no polomili se zupci pa bi mi treba dobar dio,onaj(rucka)kaj se okrece,marka je Bosal-euro Kuka,prvenstveno za C5 no pase i druga.

Pomagajte,treba iti vgorice a moja nekek drzi vodu al kak dugo?:(
 

dekiiii

Active member
Pokaži ti njoj švasaparata na par strateških mjesta i držala bu vodu zanavek, ili nabave nove zube do sljedeće upotrebe.:whistling:

P.S. Èujem da dosta ljudi hoda u H i SRB jer su navodno dosta jeftiniji zubari:cool:
 
Na vrh