Diskovi s reljefom

Cutac

Prèkaroš
Osim ak koljes auto na stazi ili imas neke mini kocnice, neces osjetiti benefite.
Plus sto se vole iskriviti.
 

sir.Oliver

Well-known member
o boljem hladjenju bi mogli raspravljati danima . rupice se začepe dok kažeš keks . imao sam ih na signumu ... ništa posebno .... isto kao i oni sa kanalima ... samo se brže troše pločice ...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
rupice se začepe dok kažeš keks
Ide to relativno lako sa sprejem za kočnice. Čak ne treba ni kotač skidati. Samo malo pomakenš auto za dio koji je iza čeljusti ostao. :) Naravno, ko ima adekvatne felge. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nema to smisla voziti po gradu, pa čišćenje nije neki realni problem.
Slotani su tu da jedu pločice, da je uvijek friška površina na njima, samim time i bolje koče
Kod bušenih je slično, samo se bolje hlade pošto plinovi koji se stvore između diska i pločice imaju di izletiti van (i očisit rupu usput ;) ) Minus se spomenuo, vole pucati i kriviti se... no ima nijansi mađu brendovima.
Obje verzije su i po mokrom bolje od običnih diskova, a postoje i kombo diskovi sa slotovima i rupama.
I redovno su glasniji od standarnih diskova.
 
Posljednje uređivanje:

Squalo

New member
Nema to smisla voziti po gradu, pa čišćenje nije neki realni problem.
Slotani su tu da jedu pločice, da je uvijek friška površina na njima, samim time i bolje koče
Kod bušenih je slično, samo se bolje hlade pošto plinovi koji se stvore između diska i pločice imaju di izletiti van (i očisit rupu usput ;) ) Minus se spomenuo, vole pucati i kriviti se... no ima nijansi mađu brendovima.
Obje verzije su i po mokrom bolje od običnih diskova, a postoje i kombo diskovi sa slotovima i rupama.
I redovno su glasniji od standarnih diskova.
Dobro da sam pročitao.
Nudi mi Anđelko za Golfa 7 ATE Power diskove. Divno izgledaju, ali ako su ovi OEM izgurali skoro 200.000, ovi ne bi. Iako bi bolje kočili.
 

Squalo

New member
Ako ih koljes ili ako su trenutni neispravni.
Trenutno su ubijeni i tresu :LOL: Nije mi se žurilo kad sam svaki dan u Berlingu.

Pošto su u njega?
288mm, prednji
ATE standard 670
ATE Power na akciji (otvorena kutija) 730

Za stražnje imam ponudu za ATE i Textar.

No brainer mi je razmišljanje, ako bi išao na ATE idem sve i to standard. Da je GTI razmišljao bi o Poweru više, ali onda i prednje i stražnje.
 
Na vrh