• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem Dijelovi ZX (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

VedranMi16

New member
Lp, pošto sam se nedavno ponovio (o tome ću malo kasnije dok poslikam novu pilu) vrijeme je da stara pila ide u rashod, radi se o mom Citroenu ZX s Mi16 motorom, auto se prodaje komplet ili u dijelove. Sve je na prodaju a cijene su po dogovoru i vrlo povoljne...




Marka automobila: Citroen
Model automobila: ZX
Tip automobila: 1,9
Godina proizvodnje: 1992. godište
Godina modela: 1992.
Motor: Benzin
Plin: Da
Snaga motora: 88 kW
Radni obujam: 1905 cm3
Mjenjač: Mehanički mjenjač
Broj stupnjeva: 5 stupnjeva
Starost vozila: rabljeno
Očuvanost vozila: dobro
Lokacija vozila:
Osječko-baranjska

Mogućnost plaćanja:
gotovina

Opširnije: (Citroen ZX 1,9i)
Prodajem Citron ZX 1.9 Mi16 komplet ili u dijelovima, motor u njemu je Mi16 iz peugota 405 (156ks), generalno sređen prije 80000 km, auto ima ugrađen plin i u vozom je stanju. Sjedala u odličnom stanju, ispravan zadnji most - torzija, mjenjač odličan, poluosovine...... Za sve upite zvati na 098242300, cijena nije fiksna, sve cijene su po dogovoru.

Dodatni podaci:
Oblik karoserije: hatchback
Broj vrata: 5
Boja: tamno siva
Vrsta pogona: prednji
Dodatna oprema vozila:
Jedinica za daljinsko upravljanje
Brisač stražnjeg stakla
Priprema za radio
Maglenke
Udobnost:
Električno podizanje prednjih prozora
Električno podešavanje vanjskih retrovizora
Podesivi stup upravljača
Sportska sjedala
Sigurnost protiv krađe:
Centralno zaključavanje













Šifra oglasa na njuškalu: 15565628


098242300
 

ZlatkoC4

Well-known member
ako ti nije hitno za volan je ti ga mogu donjeti često sam u Osjeku. pa nije ni darda priko svita:grin:
recimo sljedeči tjedan.
ovaj tjedan sam cijeli u Zagrebu odnosno gorici pa kad imaš vremena javi mi se da pogledamo auto što si radio:grin:
 

VedranMi16

New member
Za fullcoola (nemogu slati pp) motor je u super stanju, generalno sređen i kompletan prodavao bi ga za 300e komplet s mjenječem poluosovinama i ako ti još nešto treba.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Igor ako ti što treba od vedrana ja idem sad u utorak za osijek pa mogu i do darde. Ako ti št trrba sa vedranovog auta. Pa mi javi. U četvrtak ili petak sam u Vl.Gorici.
 

igor

New member
Možeš li mi molim te izmjeriti veličinu poklopca od pretinca za rukavice i mjeru cijelu s kučištem zanima dali mi bi pasalo u ax-a
 

igor

New member
Svaka čast, sutra usporedim sa svojim mjerama na autu pa ako paše trgujemo ;)

Vrag mi nije dao mira i išo ja to sad izmjeriti i ne paše :( tebi je širina 44cm a meni 37cm.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh