Daljinsko Zaključavanje Xantie

Žika

New member
Pozdrav!

Nedavno sam kupio Xantiu i na njoj ne radi daljinsko zaključavanje.
Pokušavo sam reinicijalizirati daljinski poslje promjene baterije kako piše u uputstvima, ali ništa.
Sad me zanima jel ima ko iskustva s programiranjem drugog daljinskog na xantiu, tipa daljinski od C3, jer je puno jeftiniji od xantijinog.
 

Lakii

Well-known member

Žika

New member
Tako sam ga reinicijalizirao da,ali ništa.
Kolko sam gledo na istoj su frkvenciji pa bi se po tom trebo dat programirat na xantiu
Ključ je naručen pa ako neče pasat meni složit ce se ženi na njezin c3 :)

Problem mi je kaj je mjenjana brava za otključavanje pa imam dva ključa i stalno šaltanje i ubacivanje pogrešnog ključa u brave :twisted:
 

charllie

Active member
Da ti nije kljuc kriv a ne brava.Imo sam slucaj na XM-u da mi kontakt brava tesko lovila,majstor htio sve brave mijenjat,probo ja slucajno Doma s rezervnim kljucem i rijesi Problem.:angel:
 

Žika

New member
Ha nemam pojma,treba procimat ključ gore dole da uđe do kraja u bravu.
Neznam jel mogu kupit orginal daljinski od xantije na nekom otpadu pa da ga majstor samo kodira na moju??
 

Lakii

Well-known member
Možeš negdje probati naći na otpadu ili kod nekog mehaničara ili sa e-bay polovni ključ za Xantiu S2 ili Xsaru.
Onda ga moraš programirati na Lexiji.
I obavezno zamjeni sam list ključa jer imaš transponder u ključu!

PS. to što ti brava šteka se da riješiti, to je zbog unutarnje korozije.
Može se rastaviti i očistiti, ako imaš staru bravu.
Ako ne, staviš ovu od suvozača.

Ali, na kraju cijele priče, najjeftinije ti je kupiti onaj set sa e-baya koji sam stavio ranije i sve lijepo spojiti. 60 kn i vozi!

I, nisi javio najjednostavnije rješenje, da li su mikroprekidači čitavi ili popucani na samom ključu? Otvoriš ga lijepo, kao da mjenjaš bateriju, izvučeš pločicu i pogledaš. To je ionako u 80% slučajeva uzrok kvara daljinskog...
 

Žika

New member
Pločice od xantie su paprene na ebayu.
Mikroprekidači su čitavi jer je i prijašnji vlasnik dao slagat pločicu međutim opet neradi.
 
Na vrh