Curenje vode u kabinu suvozaceva strana

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Pozdrav svima, primetio sam, ali samo kada perem auto u samousluznoj perionici, da tu negde otprilike gde je ona rupa za odvod na ramu, da tu preliva i ulazi u kabinu. E sad, to se desava kad je velika kolicina vode. Danas sam na parkingu, uzeo flasu vode i sipao tu kod brisaca. Nije u kabinu uslo, ali nigde i nije izaslo. Trebalo bi kod prednjeg točka da curi napolje bio kod majstora, kaze otpusio je iznad točka, nije puno bilo. Danas kad sam prao sa onim pistoljem, opet je unutra bilo. Mislim da se to sliva niz prozor od suvozacevih vrata, pa kroz njih. Probacu sutra da sipam vodu na sama vrata, pa da vidim.
 

Randy5

Active member
Vjerojatno ćeš morati skinuti brisače i svu onu plastiku ispod vjetrobrana jer su ti odvodi začepljeni. Ja sam nakon jače kiše u Xsari imao bazen pod suvozačevim nogama, a električar mi je skinuo i otčepio odvode. Rekao je da mi je motorić brisača plivao u vodi. Mislim da je taj problem bio već spominjan u nekoj drugoj temi na forumu.
 
Skini potkrilo imas plasticne odvode za vodu pokidaj ili ocisti klapne na odvodima

ja san to odmah uradio na mom c4 picasso jer voda moze da ti napravi show zezne ventilator kabine.

Znaci dok je lepog vremena pregledaj obe strane.
 

gambler072

C5 enthusiast
Ja sam to radio skidajuci plastike ispod brisaca i sofersajbe, nevjerovatno koliko se smeca tu skupilo, sve ovo sto se vidi na klipu na ovoj cijevi bude i gore ispod sajbe, ali u vecim kolicinama
 

nightwish80

New member
Pozdrav svima, primetio sam, ali samo kada perem auto u samousluznoj perionici, da tu negde otprilike gde je ona rupa za odvod na ramu, da tu preliva i ulazi u kabinu. E sad, to se desava kad je velika kolicina vode. Danas sam na parkingu, uzeo flasu vode i sipao tu kod brisaca. Nije u kabinu uslo, ali nigde i nije izaslo. Trebalo bi kod prednjeg točka da curi napolje bio kod majstora, kaze otpusio je iznad točka, nije puno bilo. Danas kad sam prao sa onim pistoljem, opet je unutra bilo. Mislim da se to sliva niz prozor od suvozacevih vrata, pa kroz njih. Probacu sutra da sipam vodu na sama vrata, pa da vidim.
Imao sam isti problem, očistio sam odvode odozdo kod prednjeg točka sa obje strane. Prilično jednostavno i od tada nemam baš nikakvih problema.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kod mene je bio problem kod suvozacevih vrata. Skinuo sam unutrašnju oplatu i video da kod kucista zvucnika pukla jedna nitna. Tu je voda prolazila i ulazila u kabinu. Jer je zvučnik tacno iznad unutrašnjeg praga. Rešeno pre par meseci, nema više ni kapi tu.
 
Na vrh